bugün

takiye halindeki akp'lilerin giriş cümlesi. utanıyorsan oy verme, savunma; değil mi güzel kardeşim. ya da ben akp'liyim de öyle giriş baykal'a bilmem ne. solcu ayağına yatma.
"fenerbahçe bu senede türkiye kupasını alamaz" diye devam edebilecek söz öbeği.
değilim ama.. galatasaray ve eziktaştan daha grurlu olarak görüyorum akpyi. *
akp li hülooğ insanlarının, akp yi, akp ye oy vermeyen insanlarında savunabileceğine inandırmak için siyasi başlıklar da cümleye başlarken kullandıkları kelimelerdir.

komik bir tarafı bir tek akp de olur bu olay.
bdp, mhp, chp hakkın da yazılan hiç bir entry de böyle bir şey göremezsiniz.

ikinci bir gerekçeyse, akp yi sözlükte savunanların çoğunun troll olduğunu görüp, utanmasından mütevellit, akp li olduğunu açık açık söylemiyordur.
kısa adı apda olan örgüt.
aslında akepeli olmayan ama bir nedenden ötürü oyunu akepeye vereceğini beyan edenlerin gözünden olaya bakmaktadırlar.
facebook sayfaları şu şekildedir: (bkz: https://www.facebook.com/nedenAKPyeVeriyom)
güldürmüştür.
(bkz: http://galeri.uludagsozlu...-de%C4%9Filim-ama-588526/)
gülmediniz mi? güldünüz.
favorim. (bkz: http://galeri.uludagsozlu...-de%C4%9Filim-ama-588527/)
(bkz: değilim ama)
kesin akp'lidir. evet.
gerçekten akpli değildir. doğruları söylüyordur. muhalefet edeceğim diye dış güçlere sakso çekenler bu kişileri anlamaz.
Akp'li değilim ama feto yu ben de sevmiyorum. Üstelik onların taptığı dönemlerde de sevmiyordum..
akp li olan herkesi direkt koyun ilan ettikleri ve söylediği her şeyi yalamak olarak lanse eden insanlara karşı söylenen söz.

not: osman pamukoğlu partiliyim.
kendilerini eleştiren her kişiyi akp li olmakla itham eden tek hücreli canlılara " bir şeyler anlatırım belki" umuduyla kurulan cümledir. ama nafile. yine akp li veya bir başka x partili ilan edilirsiniz. aynı şekilde akp yi eleştien bir kişi olduğunuzda "cehape zihniyeti" ilan edilirsiniz.

bu ülkede liberal demokrat partiye oy verenler de var baylar bayanlar.

edit : sola muhalif olmak,solu eleştirmek bizi otomatikman akp li yapmamaktadır. milliyetçi olmak, türklüğü övmek bizi mhp li yapmamaktadır..atatürkçü olmak, atatürkün devrimlerini benimsemek bizi chp li yapmamaktadır iyice anlayın,beyninize sokun bunu.

bu mantık dışı saçma ön yargılarınızla bir halta yaramazsınız.
Aslında akpliyim de değilmiş gibi davranıyorum cümlesini içeren kalıp.
ama dan önceki her şeyin yalan olduğu gerçeğinin göz önüne alınması gereken söylemdir.

- ya niye bu kadar eleştiriyorsun
+ kardeşim hırsızlık yolsuzluk terör darbe feto..
- tamamda yaptıkları iyi şeylerde var
+ ne var ? sen neden böyle savunuyorsun ki ?
- ya savunma değil
+ ne peki
- ya bak bende akp li değilim ama
+ ama ? kime oy verdin
- akp ye. birde işte ilçe teşkilatına üyeyim o kadar..
Cümlesini duyduktan sonra orayı ışık hızında terkedin.

Açıkça akp’liyim diyeni bile dinleyin ama bunlara siktir çekin.

Bu tipler anasını boyar, babasına satar.
"az sonra dakikada 1500 dil darbesi atacağım" şeklinde devam etmesi gereken söylemdir. bir de akp li olasalar o dil ne hale gelir sen düşün. hani yeri delen süper sonik matkaplar var ya onların devrine ulaşır. hayatınız yalan lan iblisler.
genelde bu tipler her boku bildiklerini zannederler.
sanırsın istihbarat merkezi başkanı.
Genelde akp liyim ama diyenlerin kullandığı cümledir veya chp li değilim ben der.
At yalanini sikeyim inanani olayini en net anlatan söz.
Tabe lan manyak mısın?

Akpli değilim deyip asfalt öven gördü bu gözler.

Asfalt övmek bir tek akp dininde vardır.
(bkz: gizli eşcinsellik)
ama ekini kullanıyorsa kuşkusuz akpli dir ama akp nin ne kadar vatan düşmanı olduğunu bilip buna rağmen destekleyip ak partili olduğunu söylemekten utanıyordur.
isviçreli bilimadamlarının "ama" kısmı söylendiğinde dilin dışarı uzadığını tespit ettikleri sözcük öbeğidir. Öyledir...
akpller dışında hiç kimse hüviyetini saklamaz. korkacak bir icraatımız yok çünkü.
güncel Önemli Başlıklar