bugün

bugün bir yenisi daha eklendi, gördük. miktar 16 milyon. akp belediyeciliği budur işte. tamamlanmamış projeler, milletin havaya uçan milyonları.

"Ordu Büyükşehir Belediyesi eski başkanı AKP’li Enver Yılmaz döneminde Gülyalı ilçesinde 60 dönem arazi üzerine Ordu Valiliği ve DOKA desteği ile 8.5 milyon lira bedelli Çikolata Park projesine başladı. ihaleyi alan firma çalışmalara başlarken, başkan Yılmaz, projeyi sembol projelerden birisi olarak tanıtmıştı. Ne var ki, ekonomik sıkıntılar yaşayan ihaleyi alan firmanın iflası üzerine proje bir türlü tamamlanamadı."

https://www.sozcu.com.tr/...ta-park-curumeye-basladi/
Burdan jupiter e yol olur.
Ankaradaki dinazor ve robot heykelleri mesela... çok kaynak aramaya da gerek yok.
Her şey düzelir. Korkmayın. Umut her zaman var.

görsel
evet evet "bir kaynak olarak sözcü". çünkü yarım bırakılmış park orda ceset gibi durmuyor. o yüzden ikna olmadık, inanmadık "bir kaynak olarak sözcü".
akp'nin en iyi yaptığı şey milletin parasını çarçur etmektir. şaşırtmamış israf.
herkesin söyleyecek bir şeyi olan konudur. ben de konuşmak isterdim ama silivri çok soğuktur şimdi.
ulan olimpiyatlarda madalya alan 7 sporcumuz vardır 6 sı bu belediyelerden. hani ziyan edilen milyonlar var ya o milyonlarla yapılan dünyada bile eşi benzeri olmayan spor tesislerinde yetişen sporculardan.
yapılan havuzları, her türlü aktivitenin yapıldığı salonları, sahil bantlarını, parkları, kütüphaneleri geçiyorum ulan bu kadar metro bu kadar kavşak bu kadar arıtım tesisi ziyan edilen milyonlarca mı yapıldı.
herşey tayyip erdoğan'ın bilgisi dahilinde olmaktadır. milletin milyonlarıdır.
Ankaraya dikilen dinazorlar vardı noldu onlara? Milyonlar verilmişti.
en azından seçildikleri şehirlerde kalıyorlar, avrupa'ya gidip ülkelerini şikayet etmiyorlar.
Esenyurt mesela. 1 000 000 000 tl yazıyla (bir milyar tl) borç takıp gittiler.
Paranin nereye harcandığı belli aslında.
Beton bloklar. O bloklar var ya..
akp demek haram demektir, hırsızlık demektir. bunun bir defa daha ispatlanması.