1. 1.
    bugün bir yenisi daha eklendi, gördük. miktar 16 milyon. akp belediyeciliği budur işte. tamamlanmamış projeler, milletin havaya uçan milyonları.

"Ordu Büyükşehir Belediyesi eski başkanı AKP’li Enver Yılmaz döneminde Gülyalı ilçesinde 60 dönem arazi üzerine Ordu Valiliği ve DOKA desteği ile 8.5 milyon lira bedelli Çikolata Park projesine başladı. ihaleyi alan firma çalışmalara başlarken, başkan Yılmaz, projeyi sembol projelerden birisi olarak tanıtmıştı. Ne var ki, ekonomik sıkıntılar yaşayan ihaleyi alan firmanın iflası üzerine proje bir türlü tamamlanamadı."

https://www.sozcu.com.tr/...ta-park-curumeye-basladi/
    2 ... acele etme papaz efendi
  2. 2.
    Burdan jupiter e yol olur.
    4 ... otisabim
  3. 3.
    (bkz: bir kaynak olarak sözcü)
    1 -4 ... yall
  4. 4.
    Ankaradaki dinazor ve robot heykelleri mesela... çok kaynak aramaya da gerek yok.
    2 -1 ... flat head
  5. 5.
    Her şey düzelir. Korkmayın. Umut her zaman var.

akp li belediyelerin ziyan ettiği milyonlar
    6 ... serdarsl06
  6. 6.
    evet evet "bir kaynak olarak sözcü". çünkü yarım bırakılmış park orda ceset gibi durmuyor. o yüzden ikna olmadık, inanmadık "bir kaynak olarak sözcü".
    2 ... ben de yazdim
  7. 7.
    akp'nin en iyi yaptığı şey milletin parasını çarçur etmektir. şaşırtmamış israf.
    1 ... acele etme papaz efendi
  8. 8.
    herkesin söyleyecek bir şeyi olan konudur. ben de konuşmak isterdim ama silivri çok soğuktur şimdi.
    1 ... tanri bizimle sims oynuyor
  9. 9.
    Başlığı milyarlar olarak düzeltelim. Bu soyguna, lükse para var, koca holdinglerin ödeme gücü olduğu halde vergi sıfırlamaya para var, vakıflar hizmet yapıyor ya, versene lan parayı diye kavga edecek kadar vakıf parası var, hatta kafir işte ekrem deyip alkışlayanlar var, surilere 40 milyar dolar ve sonsuz desteğe para var, araç sayısı tutmayan köprü ve tünellerin işletmecisine para var, hastahanelerin hasta sayısı olmazsa işletmeci şirketlerin zararını karşılamaya para var ama konu intihar eden, yokluktan ölümü tercih eden ailelere gelince para yok, deli bunlar. Şeçim vaadi olan eytlilerin yükünü millete yükleyemeyiz, nereden türedi bunlar? Bu ilan edilen vatandaşa para yok. Ekonomi kötüyken kötü edene bir şey yok kötü diyene terörden yargıalama teklifi var, işsiz isem çalışıyorum 10 bin lira maaşa demem, açsam, tokum demem isteniyor. Bunca yere var biz garibana yok, tehdit var. Alkışlanıyor hale coşkuyla. Allah belaımızı vermiş zaten bizim. Bu ülke hep bu yüzden son 60 yıldır falan dönüp dolaşıp bu krizleri, yokluğu yaşıyor. Taa o zamandan beri siyasilerin suçu yok. Biz buyuz. Suç bizim.
    7 -1 ... huzursuz adam
  10. 10.
    ulan olimpiyatlarda madalya alan 7 sporcumuz vardır 6 sı bu belediyelerden. hani ziyan edilen milyonlar var ya o milyonlarla yapılan dünyada bile eşi benzeri olmayan spor tesislerinde yetişen sporculardan.
    yapılan havuzları, her türlü aktivitenin yapıldığı salonları, sahil bantlarını, parkları, kütüphaneleri geçiyorum ulan bu kadar metro bu kadar kavşak bu kadar arıtım tesisi ziyan edilen milyonlarca mı yapıldı.
    3 -9 ... inderex