bugün

Yok artık ya. Bu kadarı pes !.

görsel

Tekirdağ'ın Hayrabolu Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Uzun, maaşı belediye meclis kararıyla 8 bin liradan 4 bin 900 liraya düşürülünce belediyeyi mahkemeye verdi.

Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre,yürütmenin durdurulması talebi reddedilen Uzun, belediye başkan yardımcılığı maaşı dışında emekli maaşı, ziraat mühendisi görevinden maaşı ve bir tarım firmasından ise huzur hakkı alıyor.

https://www.google.com/am...eclisini-mahkemeye-verdi/
Ülkenin durumuna bak bazıları ekmek arıyor ortak diktatörlüğün şakşakçısı maaşım az indi diye dava açıyor.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)

bunlardan gelen böyle şeylere şaşıranlara şaşırıyorum.
Tipe bak ya.

görsel

https://www.google.com/am...i-mahkemeye-verdi-1741291
adamı tanımam kesinlikle de savunmam zaten savunulacak bir yanı da yok. AMA:
dava açmak zorunda çünkü kabul ederse diğer maaşların haksız olduğunu kabul etmiş sayılır ve o paraları faiziyle geri ödemek zorunda kalır bir de üzerine hazineyi zarara uğratmaktan hüküm giyer. o yüzden bu durumu kabul etmeyerek mahkemeye gitmiştir. eğer ki aldığı paralar için kanuna uygun ise(ahlaki dini vicdani kısmı demiyorum) kanuni olarak yasal bir zemine oturtmuşsa ki minareyi çalan kılıfını hazırlar ya da bir yolunu bulur. o zaman tüm bu geri ödemeler ve cezalardan kurtulduğu gibi aynı maaşları almaya da devam eder. konuyu takip etmek lazım.
bunların dinine dokun ki hatırlarsınız:
(bkz: bakara makara)
parasına dokunma...

keza tek yüzükle gelip inşaat firmalarıyla amımıza koydurdular.
nasıl bir zihniyetiniz var. chp li belediyelerde başkan yardımcıları hayrına mı çalışıyor?
aynısını cehape yapsa başlık bile olmaz. sonra vay efendim demokratız biz.
Hayrabolu da çalışıp 8 bin lira maaş almak. Ulan Hayrabolu burası hayrobolu! yeminle var ya ya din adamı ya da siyasetçi olacaksın.
görsel

Gençler sakin olun.

Bakın belediye başkanı kim. Olum bunlar kendi aralarında kapışıyor. Sizler boş boş konuşuyorsunuz. Yarın öbür gün ekonomik kriz var, kamu maaşlarında indirime gidilecek deseler ilk itiraz edip mahkemelere gidecek olanlar rengini belli ediyor. Swh.

kendi hakkını arıyor felan. Duyarcılık kasmayın. Ay kıyamam. Hahaha.