1. 1.
    Yok artık ya. Bu kadarı pes !.

akp li belediye başkan yardımcısının skandal olayı

Tekirdağ'ın Hayrabolu Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Uzun, maaşı belediye meclis kararıyla 8 bin liradan 4 bin 900 liraya düşürülünce belediyeyi mahkemeye verdi.

Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre,yürütmenin durdurulması talebi reddedilen Uzun, belediye başkan yardımcılığı maaşı dışında emekli maaşı, ziraat mühendisi görevinden maaşı ve bir tarım firmasından ise huzur hakkı alıyor.

https://www.google.com/am...eclisini-mahkemeye-verdi/
    8 -11 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Ülkenin durumuna bak bazıları ekmek arıyor ortak diktatörlüğün şakşakçısı maaşım az indi diye dava açıyor.
    2 -1 ... sosyalist turk
  3. 3.
    (bkz: cem uzan a hapis şoku)

bunlardan gelen böyle şeylere şaşıranlara şaşırıyorum.
    3 -3 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Tipe bak ya.

https://www.google.com/am...i-mahkemeye-verdi-1741291
    1 -1 ... traveler of secret moments
  5. 5.
    AKP'li den sonrasını okumadım.
    5 -3 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    Gereğinden fazla düşürürsen mahkemeye de verirler hakkını da ararlar

2019 a ait belediye başkan yardımcısı maaşları; (geçen sene verilen miktar bunlar)

http://www.kamuajans.com/m/?id=533631

Bu arada acaba chp li belediye başkan yardımcılarının maaşları da düşüyor mu? Tabi ki asla.
    11 -4 ... desifreleyici
  7. 7.
    adamı tanımam kesinlikle de savunmam zaten savunulacak bir yanı da yok. AMA:
    dava açmak zorunda çünkü kabul ederse diğer maaşların haksız olduğunu kabul etmiş sayılır ve o paraları faiziyle geri ödemek zorunda kalır bir de üzerine hazineyi zarara uğratmaktan hüküm giyer. o yüzden bu durumu kabul etmeyerek mahkemeye gitmiştir. eğer ki aldığı paralar için kanuna uygun ise(ahlaki dini vicdani kısmı demiyorum) kanuni olarak yasal bir zemine oturtmuşsa ki minareyi çalan kılıfını hazırlar ya da bir yolunu bulur. o zaman tüm bu geri ödemeler ve cezalardan kurtulduğu gibi aynı maaşları almaya da devam eder. konuyu takip etmek lazım.
    3 ... bendoktordegilimhekimim
  8. 8.
    Skandal olmayan olay.
    Chp'li belediye meclisi tarafından keyfi olarak maaşı yarı yarıya düşürülmüş ve bu nedenle hakkını aramış.

Tekirdağ'ın Hayrabolu Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Uzun: "Ben belediye başkanımızı değil, kararı alan belediye meclisini mahkemeye verdim. Maaşımı düşürdüler. Meclis çoğunluğu bizim partiden değil. Bu nedenle karar aldılar. Ben para pul peşinde değilim. Bir yanlışın düzeltilmesini istiyorum."

Gerçek skandal arıyorsanız;
    (bkz: ibb sözcüsü murat ongun un 3 maaş alması)
    (bkz: ibb genel sekreter yardımcısının üç maaş alması)
    5 -4 ... rall
  9. 9.
    Bir insanın hakkını aramasının neresi skandal?
    Bir de şuradan şu kadar maaş alıyor falan diye yazmışsınız. Bu adamın isterse başka yerden 100 bin lira geliri olsun, burada 8 saat çalıştığında önceden 8k alıyorken şimdi 4k almasına tepki göstermesi kadar doğal ne var?
    Mesela çok basit bir örnek vereyim bunun aynısını muhalefetten biri yaşasa "x akplisiyle arası bozuldu, bunun yüzünden maaşı kesildi, o da hakkını aradı" derdiniz.
    Bu tarz olaylara tarafsız yaklaşmak çok zor olmamalı, bir partiye mensup her insan kötü olamaz. Bir de böyle düşünün bence.
    2 -2 ... kucuk beyaz kapitalist
  10. 10.
    bunların dinine dokun ki hatırlarsınız:
    (bkz: bakara makara)
    parasına dokunma...

keza tek yüzükle gelip inşaat firmalarıyla amımıza koydurdular.
    5 -2 ... rockonbaby