bugün

akp kitlesini fakir halk oluşturuyor. bu dolar isterse 50 lira olsun muhabbeti dolar 50 olmadığından ...daha. dolar artıp ekonomimiz çökünce alt kesim halk sefaleti görünce akıllanacak ve baş kaldıracak.o yüzden zamları destekliyorum. azıcık acı çekelim hemen bitsin.
cevap veriyorum: yarrraaaaak, ay pardon. hiçbir zaman akıllanmaz.

deveye diken insana siken yaranır. bitti o kadar.
görsel

şu kar mısır çöllerine de yağarsa o zaman. sefalet çektikleri zaman falan değil yani. yakınlarda olan gelsin şirkette 2 çalışanımız var 10 dakika konuşturayım sizi moderatörlük yaparak. ben sorayım o cevaplasın siz dinleyin. siyasetten giricez sonunda siyasetin s sini katmadan hayat şartlarından, borçlardan, maaşlardan çıkıcaz. başlarken ki konuşmaları ile biterken ki konuşmaları arasında bir bağlantı kurabilen, baştaki adam ile sondaki adamın aynı olduğunu söyleyebilen olursa yemeği benden.
Simdiden saglam bir laik egitim verilirse 50 sene sonra istedigimiz gibi bir Türkiye ortaya çıkabilir sevgili sozluk...
O tiren kaçti bundan sonra bireysel takilin hayatiniza bakin kendinizi egitin ülke degil kendi hanenizi önceleyin onlarin hayati ile ilgilenmeyin patronlari olun müdürleri olun.
güncel Önemli Başlıklar