1. 1.
    traş.

rte çıkın dışarı diyene kadar allahın kulu yoktu sokakta. bunların vatan millet sevgisi bu kadar işte bir kişinin ağzından çıkacak 2 lafa bakıyor.
    17 -8 ... flat head
  2. 2.
    bunlar darbe oldu sıçtık diye düşünürken işin aslı sadece istanbul ve ankara temalı darbe olduğu 3 5 tank bir tabur askerle gerçekleştiği anlayınca rte nin gazıyla çıktılar.
    82 deki gibi darbe olsaydı makarna stoklardı bu çomarlar.
    16 -3 ... kafam bir milyon
  3. 3.
    tv karşısında altlarına sıçtıkları için. altlarını temizledikten sonra reis çıkın dedi çıktılar. yoksa korkak gibi oturacaklardı.
    6 -1 ... selam ben psycho
  4. 4.
    Hadi ilk gün neyse de, sonraki 15 gün nöbet tutanı ne yapacaksın. Arada 2. Dalga falan diyip gaza geliyorlardı. Hemde ilk gece bile hiç hareketlenme olmamış şehirde.

Sorsan hepsi kahraman. Bi gidin amk.
    6 -1 ... cold man
  5. 5.
    15 temmuz nasıl itibarsızlaştırılmaya çalışılır bunu görüyoruz şu anda .

bu millet destan yazdı ve ilk defa darbe yi darbeden medet umanları engelledi .

darbeci zihniyet ve onların aciz klavyeleri .
    6 -19 ... tiamat
  6. 6.
    Öyle bir başlık ki 10 entry nin sadece üçünü görüyorum. Hahahaha.
    9 ... the last airbender
  7. 7.
    bizler devletimize milletimize bağlı insanlarız. böyle durumlarda toplumsal refleksin devreye girmesi bir kaç saati alabilir bunda bir sakınca yoktur. ancak bunu eleştirmeye çalışmak bence büyük mallıktır. zira daha önce hiç bir siyasi parti böyle bir şeyi yapamamıştı. burada Sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın liderliği ve milli iradenin gücü ve kararlılığı sorgulanamaz. çamur dahi atılamaz.
    -4 ... bado
  8. 8.
    He he.

Tankı altına yatan 1 kişi (helal olsun ona). Tankın altına yattık diyen 1.000.000 kişi. Demek ki bu tanklar hiç asfalta değmemiş amk.
    10 ... cold man
  9. 9.
    aslında akp'ye oy verenlerden inen yoktu. kafadan çıkan da yoktu dinci-islamcı ''köprüde er -askeri öğrenci katleden kesen kesimden.
    buna kemalistler ve chp'de dahil akp'lilerde dahil darbeyi kim yaptı merakında idi.
    açıkça söyleyeyim sosyalistlerin çıkmaması da büyük bir sol açısından acizlik idi.
    aslında ne zaman ki darbecilerin mal olduğu meydana çıktı melih bodrumdan ,binali tünelden malumunuz hangardan çıkma cesareti gösterdi. kemal'i zaten biliyoruz. kemal'i kesin kemalist diye kandırmışlardır..

darbeye en yakın insan kemal kılıçtaroğlu idi. yakın derken hava alanında ki konumu itibarı ile kemak kılıçtar o dakika ha-lk tv.ye yada yayında olan ulusal kana'a bağlanıp chp'lilere ve tüm halka sokağa çıkma tavsiyesi verecekti,yapamadı.
    yapsaydı farklı bir türkiye olacaktı bugün.

sonrası rte 'nin konuşması ve çıkan insan sayısı da toplam 5000 -6000 arası . gece 01:30'a kadar.

sabaha karşı fetöcü dinci malların ne mal olduğu meydana çıktı tatlı su kurnazları da ortada görünmeye başladı.

ben bilhassa köprüde katledilen sivillere saygı duyarım,bombalanan ve kurşun yağmuru altında ölen insanlara da tabi ki. yiğitçe göğüs gerdiler. şunu da unutmayalım çoğu bir gün evvel gülen'e l hakaret edilse hakaret edene kötü gözle bakacak insanlardı.

köprü olayı hala muamma defalarca yazdım. çocukluğum nakkaştepe'de geçti. gençliğim de nakkaştepe'den kuzguncuk sahile inen yoldan sayısız yürümüşlüğüm vardır. hele ki gazinoların karşısında ki tepeliğe yakın az rakı içmemişimdir.

orada bir oerlikon birliği var hava ve kara saldırılarına karşı. uçaksavarları biliyorum gençken görmüştüm epey oldu uzaktan tabi. karadan karaya füze var mı bilemem (birde selimiye kışlası en fazla on dakika. )
    burası 1. orduya bağlı 1. ordu komutanı telefonda siyaset yapacağına nakkaştepe'de ki birliğe bir haber uçarsa ve operasyonu telsiz telefonla yürütse köprüde ki tanklar beş dakikada imha edilirdi.
    o kadar insanda ölmezdi.

akp onun için biliyor ki halk kendini ateşe atmaz kendisi için khk'yi çıkattı.

darbede rte çağırması ile sokağa çıkanlar altı bini geçmez , bu sayı gezide yalnızca boğaziçi köprüsüne otoyoldan yürüyen gruplarından birinin ancak üçte biri. anlayın nasıl bir sokağa çıkma.

akp bunu bildiğinden ve bu yüzden hep fırıldak işlerle günü kurtarmaya çalışıyor.

maalesef olayların bugüne gelmesinin tüm sorumlusu sermayenin uşağı kemal kılıçtaroğlu'dur.
    9 -3 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    Cevabı gayet basit önce dışarısının güvenli olduğu kesin olsun ondan sonra alana inilmeli.
    4 ... haylaz sirin