bugün

21 haziran 2013 tarihli, akp'nin kayseri mitingi için ortaya atılmış bir iddiadır. sivas'tan tam 100 otobüs'ün kalktığı söylenmektedir.
(bkz: kadrolu akp mitingcisi)
kira bedelini veriyolar canim.benim vergimle veriyolar ama olsun haram zikkim olsun.
ollum bırakın bu işleri. sivas nüfusu 100 otobüs etmez lan.
not:sivas dışında yaşayan sivaslıyım.çoğu sivaslı gibi.
bedenen dolu olsa da zihnen boş otobüslerdir. Keşke kamyon kaldırsaydılar, daha çok alır.
cumhuriyet mitinglerinde oradan oraya taşınılan diye bok atan sığır arkadaşları da görmemizi sağlayan yalan yada doğru bilinmez bir adet haber, yalan dahi olsa daha önce bu tarz haberleri gördüüğümüz için şaşırmayız.

bok at izi kalsın muhabbeti yapana kadar insanları biraz daha objektif olmaya davet ediyoruz.

hiç mi çakallık yok yani?
bu adam hiç mi çakallık etmiyor?

böyle düşünen adam bi gelsin iki kelime edip bir de soru soracağım. mesaj kutum kenarda.
(bkz: kaynak götüm)
muhalif bir insan olarak söylüyorum mantıksız iddiadır. kayseri den tutup çevirdiğin çoğu insan sığır zaten. mitingi kalabalık tutmak için çevre illere gerek yok.

not: bu entry i kayseri den yazıyorum akp ye çok oy çıkıyor diye söylemiyorum ama kayseri nin insanı harbiden sığır. ayrıca miting dolayısıyla ücretsiz ulaşım da söz konusu zaten bunu söylemeye gerek yok ama gene de belirteyim dedim.
gayet normaldir. zira her partinin böyle bir hakkı vardır. fakat sıkıntı, akp'nin bunu kul hakkı yiyerek yapıyor olmasıdır.

öte yandan; kaynak götüm.. falan diye ayar vermeye çalışan dalyarraklara ''istanbul'daki mitinge belediye otobüsleri seferber edilmedi mi? muhteremin fas dönüşünde miting alanı olmayan havaalanına mesajla adam toplanmadı mı? ve sefer saati dışında metrolara ek sefer konmadı mı?'' diye sorduğunda da amcık amcık bakar. pişkin götoş.
aradım sivas ta kimse kalmamış hepsi gayserideymiş. her an düşman işgaline uğrayabilir.
güncel Önemli Başlıklar