bugün

başlığın olması gereken hali, "ak parti karşıtlarının sözlüklerde çoğunluğu oluşturması" şeklindedir.

sebebi ne acaba, gerçekten merak ediyorum. aslında, bazı düşüncelerim var bu konu hakkında, kendimden yola çıkarak vardım bu kanıya ama yine de size sormak istedim.

benim kanaatim, boş beleş, vasıfsız tipler olmaları! zira, iş güç hak getire bu tiplerde. yapacak herhangi bir işleri bulunmadığı için bu tür mecralarda ego tatmin ediyorlar sanırım!

şahsen ben öyleyim, boş beleş, baba parası yiyen vasıfsız bir tipim yani! bütün gün buradayım neredeyse! "baba parası" harici diğer tüm tanımlar uyduğu için böyle düşünüyorum sizler hakkında, sevgili kamalist troller!

sizin cevabınız ne olacak onu bilemem tabi! tayyib istifa!
Hele insanları beğenmeyen vasıflıya bak sen sözlüğün gururu oto yıkamacı gardaşımız.

Aynen devam bravo.
Türkiyenin genel hali, genel durumu ne bir zahmet bunu bir sorgulamak gerek.
Yine sözlük kullanıcıları ortalamanın üzerinde eğitimli, az çok birkaç cümleyi bir araya getirebilen, fikir üzerinden tartışma yürütebilen kişiler de o yüzden.
genel olarak ortadoğu ve diğer anti demokratik toplumlarında "medya sermaye iktidar" arasında saç ayakları oluşmuştur. bundan mütevellit yurttaşlar sosyal medyayı ana akım medyaya "alternatif" olarak kullanırlar. mesela arap baharının patlak verdiği mısır gibi ülkeler sosyal medyada eylemlerini organize etmişlerdir. kısaca sosyal medya ötekilerin ezilenlerin ana akıma karşı bir özgürlük alanı oluşturma aracı olarak kullanılır.
Tek bildiğim gerçek var muhalefet karşı tarafı ne ile suçlarsa bil ki bunu kendi yapıyordur ve hep öyle oldu. benim tahminlerime göre bunlar bir yerlerden para veya maddiyat desteği alan insanlardır.
Sizin mal sürüleriniz nargileden kafayi kaldiramiyor kaldiran ise hurda sahin ve dogan ile apaçilik yapiyor bu yüzden olmasin.
2023'de ilk on ekonomiye giriyorduk, ne oldu? (ekonomi bize girdi)
şam'da cuma namazı kılıyorduk, ne oldu? (suriyeliler bize girdi)
kandırmayan kandırılmayan başbakanımız vardı, ne oldu? (eliyle musallat ettiği fetö'ye kendi ordumuzla kendimizi bombalattı)
pkk bitiyorduk, ne oldu? (adamlar 17 yıldır önce kuzey ırakta, şimdi kuzey suriye'de ciddi ciddi ülke kurdu)
"elindeki tek varlığı alyansı olan, daha fazlası varsa bilin ki çalmıştır" çok dürüstlük timsali müslüman başbakanımız vardı, ne oldu? (yorumsuz)

"Bazı insanları her zaman, bütün insanları da bazen kandırabilirsiniz. ama bütün insanları her zaman kandıramazsınız"

akp bitince karşıtı da artacak tabi, bundan doğal ne var. partinin kurucuları tiksindi, teker teker ayrıldı. cumhurbaşkanı, başbakanı, maliye bakanı. yeni kuracakları partinin oy alamayacağını kendileri de biliyorlar. günü gelip akp işi patlayınca bu ülkede kalmaya, ülkelerinde ölmeye yüzleri olacak, onun için ayrıldılar. akp işi var ya, bit-ti. siz hâlâ burda 5 kişi 7-24 antrikot anlatın, tatil anlatın. 17 yıl yaşadığımız rezillere rağmen gündem takip edip hâlâ akp savunabilen bir insan samimi değildir, menfaat ilişkisi vardır.
(#42313367)

ulan türbişon, ben kendimden "vasıfsız, boş, beleş" bir tip olarak bahsettim.

yazdıklarımı bir daha oku, ondan sonra bir kez daha ne yazdığına bak! ulan kemalizm denen kanserin bünyeye bu denli zarar vereceği ölsem aklıma gelmezdi amk.
görsel
sosyal medyaya sadece işsiz insanlar vakit ayırmıyor. bu çağın adı "dijital çağ". artık çalışan, çalışmayan, genç, yaşlı herkes sosyal medyaya ulaşabiliyor. insanlar olanın bitenin farkındalar. hem okudukları
hem de bizzat yaşadıkları sıkıntıları yazıp çiziyor, tepki veriyorlar. bunun partizanlıkla hiç bir ilgisi yok. bu ülke kötü yönetiliyor ve gitgide çağın gerisine düşüyor. asıl sorun; bu durumu ısrarla inkar edip, akp zarar görmesin diye üç maymunu oynamak.
askeri ücretli işinden yorgun halgın çıkıp kahfehanelerde muhteşem entellektüellik seviyesiyle akp yi savunan dayılardan olmadığimız için üzgünüm pamuk.
Kardeşim sebep arıyorsan o senin gerizekalılığındandır. Akp seçmenlerine bak mitinglerde görürsün. Çoğunluğu kırsal, köylü veya eski insanlar, yaşlılar. Genç olan kesim ise bu tip insanların yanında büyümüş insanlar. Çok fazla Bilgisayarla teknolojiyle sözlüklerle işi yok bu insanların.

iki grup arasında ki fark bu zaten. Birisi yeniliğe açık, kendini geliştiren ve çağdaş yolu takip eden tip. Diğeri ise bilim teknoloji sikinde olmayıp, dedesinin mezar taşını okuyamadığı için ağlayan tip.
Kalanı da aktroll zaten.
Yanlış analiz. Doğru olan: Akpye güvenin hiç kalmaması.
Ne bekliyorsun cahillerin ferasetinden medet uman siyasi, açıkça seçmenim cahil demedi mi ?
Haliyle cahil adam iki lafı bir araya getirip sosyal medyada ne yaZacak. Doğal seçilim işini yapıyor, cehalet ölüyor haliyle akp ömrünü tamamlıyor.
Sosyalistin, sosyal medyada yer almasıyla alakalıdır. Sosyalist , toplumsal refahı sağlamaya çalışmak ve bütünleştirmekle mutlu olandır.
Adı üzerinde " SOSYAL medya" .
akp yanılmıyorsam gençlerde oy oranı %8. aldığı oylar 45-50 yaş ve üstü. onlarda sosyal medya kullanmadığı için sosyal medyaya hakim değiller. sayın cumhurbaşkanı gençlere kendimizi anlatmamız lazım demesi de bu yüzden diye düşünüyorum.
Gayet normal. .
akp daha yaşlı ve tutucu keismlere hitab edenb bir parti olduğu için son derece normaldir.
lmao
Yok fetöcüyüz.
Kendileri sosyal medyada her türlü yalan haberi yayar sizin belgeli haberinize çamur atmaya kalkarlar.
Aslında sosyal medya Türkiye'de ki siyasi harbin yoğun yaşandığı cephelerdendir... sosyal medyaya hakim olmak Türkiye'ye hakim olmaktır... zira kitaplarla arası pek iyi olmayan Türk halkı ne duysa inanır... akp gelmeden önce sosyal medyanın yerini gazete ve tvler tutuyordu... halk onlardan etkileniyor onlara inanıyordu... ama şimdi onun yerini sosyal medya aldı basını kontrol altına alan iktidarın yeni hedefi sosyal medyayada hakim olmaktır...