1. 1.
  şöyle bir düşünün, ortadoğu ile ilgili bir takım planlarınız var (sınırları yeniden çizmek gibi). (bkz: büyük ortadoğu projesi) (bkz: new world order)

  ne yapardınız?

  öncelikle bölgede güçlü ve ılımlı duruşu olan türkiye'yi kontrol etmeniz gerekir. çünkü bilirsiniz ki bu bölgedeki bir kargaşada türkler karşınızda olursa bu büyük bir sorundur. peki, çoğunluğu müslüman olan ortadoğuda yapacaklarınıza müslüman türkiye halkının tepki göstermemesini nasıl sağlarsınız? iktidarda sol bir hükümetle bu mümkün müdür? tabii ki hayır. sol bir iktidar, siz müslüman ülkelere saldırırken cuma namazlarından sonra yapılacak olan protesto gösterilerini (örneğin), halk ayaklanmalarını engelleyemez çünkü. o iktidarda satın alabileceğiniz muhafazakar birilerini oturtmak size ihtiyacınız olan tüm olanakları sağlar. müslüman çoğunluğun sesini kısabilir. özellikle de bu iktidarın lideri israil ile ağız dalaşına girer gibi görünürse (bkz: one minute), halkı susturmak çok daha kolaydır. başbakanın yaptığı tam da budur ve bunu kesinlikle ustaca yapmaktadır. dili israilin zorbalıklarından bahsetse de ortadoğuda izlediği politika a'dan z'ye israil ile aynı istikamettedir.

  dindar nesil yetiştirme çabası tam bu noktada açıklanabilir.

  esasen başbakanın yetiştirmek istediği nesil dindar değil, şakirt nesildir. gerçek dindar, ahlaklı yaşama derdi olan insanlara haksızlık etmemek lazım. şakirt , bana göre, beynini, doğasındaki düşünme yetisini kullanmayı reddeden, kalabalığın kendisine söylediklerini bağnazca kabul eden adamcığa denir. yobaza denir. şakirtler oldukça kalabalıktır. ve kapitalizmin en üstünde oturan, dünyayı idare eden azınlık, bu kalabalıtan çok hoşlanır. çünkü bu kitleyi idare etmek oldukça kolaydır. "onu yapma günah", "bunu yap sevap" demek yeterlidir ki bahsedilen azınlık, kitle yönetiminde uzmandır. bu sebeple şakirtler dünyanın birçok ülkesinde desteklenir, şişirilir, iktidara yakındır. kitle idaresinde dini kullanmak bu azınlık grubun, tarih boyunca en sık kullandığı metod olmuştur.

  türkiye'deki giderek güçlenen ve yükselen şakirt hareketinin temel sebebi burada açıklamaya çalıştıklarımdır.

  umarım uykudan uyandığımızda herşey için çok geç olmaz.
  3 -1 ... viewpointx
 2. 2.
  ayık kafayla tartışılabilir konu. şimdi gecenin bir yarısı tek göz kapanmış, etrafta ölü insanlar görürken akla bir şey gelmiyor.
  ... de jong
 3. 3.
  benim amacım da sistematik olarak ateizm, darwinizm, komunizm ve siyonizmin kökünü kurutmak. en koyu düşmanım bu vahşi ve barbar sistemlerin hepsine. misyonum budur. buna göre bir nesil yetişsin isterim. bunların ne halt olduğuna şahit olmuş biri olarak tkp, pkk ve ip kapatılsın diye canla başla mücadele edeceğim. pis vatan haini teröristler.
  ... dipsizkuyunundibindekikuyu