1. 1.
  AKP'ye kapatma davası açılınca "demokrasi havarisi" kesilenler,

  AKP'ye yargı uyarı yapınca "Yargı görevini bilsin!" diye zıplayanlar,

  Başkasına laf söylerken sivil, AKP'ye laf söylenince "cengaver" kesinler,

  "Muhalifim" deyip soluğu iktidarın dizinin dibinde alanlar,

  Demokrasi yalancıları, çakma muhalifler, iktidar sevicileri,

  Lafımız sizlere,

  AKP kapatılınca demokrasi elden gidiyor da, son 1 yılda 5-6 defa kapatılan, kapatıla kapatıla tesettüre sokulmaya çalışılan Youtube can değil mi? Onun da sevenleri, onun da izleyicileri yok mu? AKP kapatılınca halkın iradesine karşı çıkılmış oluyor da, Youtube kapatılınca uzaylıların iradesi mi arada kaynıyor? Konuşsanıza.

  Şimdi çok bilmiş birileri çıkıp "Youtube'u AKP kapatmadı ki. Mahkeme kapattı. Yargı bağımsızdır. Bla bla bla..." deyip bir ton bahane üretmeye çalışacaktır. işlerine geldin mi yargı bağımsız olur, işlerine geldin mi kendilerine tâbi. Uyanıklar. Yargı görevini yapıyor. Yargının görevi, yürütmenin çıkardığı yasaların uygulanmasını sağlamak, uygulamayanların da cezalarını belirlemektir. Youtube ve daha bir çok internet sitesini kapattıran yasa, sizin o çok özgürlükçü, çok mazlum, çok demokrat AKP'niz tarafından çıkartılmıştır.

  Kendisi kapatılınca "demokrat", kendisi azar yeyince "mazlum", kendi işine geldiği konuda "özgürlükçü" olan AKP; paşa paşa Youtube başta olmak üzere, Geocities, Wordpress gibi dünyanın en saygın internet sitelerini resmen "sansürletecek" yasayı çıkartmıştır. 21. yüzyılda, özgürlükler çağında, teknoloji çağında; Türk halkının teknolojiyle arasına "sansür" utancını yerleştiren de sizin o "özgürlükçü" AKP'nizdir.

  Bizler bu ülkenin gerçek demokratları, bu ülkenin gerçek özgürlükçüleri olarak; sansür utancının ülkemizden defedilmesini ve 21. yüzyılda ülkemizi Arabistan çöllerine çevirmeye çalışanlara inat, sansürlenen bütün internet sitelerinin tekrar özgürleştirilmesini talep ediyoruz. Kapatılacaksa demokrasi ve özgürlüklerin düşmanı, sansür utancının mimarı, işçileri döven, köylüleri aşağılayan, çalışanları mezarda emekliliğe mahkum eden, düşünceyi yargılayan, yargıyı hırtlaklayan AKP kapatılsın. Internet sitelerimize dokunmayın.

  Dravdan özgürlükçüleri, kendine demokratları, Suudi Arabistan sevdalılarını çok seven çağdaş Türk gençliği...
  7 -5 ... otistikabi
 2. 2.
  doğrusu şöyle olmalıdır; cumhuriyet savcıları tatile çıksın, youtube açılsın.
  2 -4 ... abi bana yerversene
 3. 3.
  youtube açılsın da kim kapatılırsa kapatıldın diye cevap verilecek başlık.
  (bkz: youtube açılsın seri eksi oy veren ibne deşifre edilsin)
  1 -2 ... blackhole
 4. 4.
  hem akp'yi hemde youtube'u kapatmak isteyenlerin aynı kişiler olduğunu anlayamayacak kadar mal bir görüştür.Akp kapatılırsa yerine gelecek darbe yönetimi altında youtube'u sittin sene açtıramazsın tikiciğim.Tek girebileceğin site http://www.tsk.mil.tr olur.
  3 -5 ... abi bana yerversene
 5. 5.
  akp kapatılırsa yerine darbe darbe yönetiminin geleceğini* öğrenmemize ve gülmekten yarılmamıza sebebiyet veren kampanyadır.
  4 -2 ... i belong to che
 6. 6.
  - ekreeem yutup kapanmış anınagoyim.
  + ay kesin akepe kapamıştır kıız..
  - ay ne güzel her bku bunlardan biliyoruz be. ne rahat oh..
  + ayol sitede mahkeme kararı falan diyor kııız.. ay yargı falan deyo?
  - şaşordom. akepeyi kim kapatıyo pekiii?
  + ay bilmem. cehepe herhal.
  6 -3 ... forever young
 7. 7.
  youtube'un kapatılmasına neden olan yasanın akp tarafından cıkarıldıgını bizlere ögreten kampanyadır.
  2 -1 ... otistikabi
 8. 8.
  akplilerin youtube'u kapatan sansür yasasını çıkarıp ondan sonra youtube'un kapanmasını yasayı uygulamak zorunda olan yargıya mal etmeleri eğilimini deşifre eden kampanyadır. yasayı çıkartan akp sansürü yasalarla güvenceye alan akp. kendi çıkarttığı yasalarla youtube kapatılınca iyi. akp kapatılınca yargı siyasete müdahale ediyor oluyor aq.

  edi büdü: ayrıca akp'ye oy veren %47'nin içinde ciddi sayıda "akp olmayınca darbe olacağını sanan" kişiler olduğunu da gözler önüne sermiş zımbırtıdır. misal: (#3437361)
  2 -1 ... kekeme
 9. 9.
  (bkz: akp kapansin youtube ve youporn koalisyon kursun)*
  1 ... kotuyum ben kotuyum
 10. 10.
  youtube: insanların özgürce ve fütursuzca dosya verkaçı yaptığı yer.
  akp : her an yeni bir laf, bir yapma-etme ile yasak tanımını, kendi dışındakiler için genişleten, ekşimiş-bozulmuş-kokmuş süzme yoğurt kabı. özgürlük kilidi.

  tanım : özgürlükler geri gelsin, yasaklar ve yasakçı güruh geri gelmemek üzere ikilesinler konu başlıklı şiar.

  derinek : youtube tabiidir ki özgürlüğün yegane örneği değil, hatta kötü bir örneği. simgesel olarak bakılması durumunda anlam ifade eder. teknoloji kokulu, çağdaşlık vurgulu özgürlük için güzel seçim youtube, hele ki zart zurt erişimin engellenmesi de cabası.

  gerçi, lafla-şiarla olacak iş değil. birilerinin, o berbat koku yayan süzmelerin kabını alıp çöpe atması lazım. yapılabileceği en yakın tarih için;

  (bkz: 2009 yerel seçimleri)
  3 -3 ... kackelacka