bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    halk arasinda bu isimi almis yardim amacli dagitilan komurler olup sehirlerin ustune sis gibi cokmustur. ayrica cok pis bir kokusu vardir. sehirler arası yolculuk yaparken kolaylıkla farkedilmektedir. bu konuda benim gibi dusunmeyenler sehirlerindeki koku ve sisi gorunce umarim beni hatirlarlar zira adana da 5 yil oncesine kadar bu koku ve goruntu kesinlikle yoktu.
    1 -2 ... alp er tanga
  2. ?.
    (bkz: issiz assiz kalip hala oyum akp ye diyen insan)
    1 -1 ... olricc
  3. ?.
    yanici maddedir, yerli malidir, türkiye disinda yasayan yurttaslarimiza da verilmelidir.

enot: ha onlar oy kullanmadigindan verilmese de olur.
    1 -1 ... aufwiedersehen
  4. ?.
    akp nın cok guzel bir taktiğidir.diğer partiler tv ve gazetelerde haberleri olsun diye para verirken akp o para ile halkına hiç olmazsakomur veriyor. bazıları da bunu vatandaşı satın almak için yaptığını söylüyor oysaki vatandaşın ihtiyacını kim karşılarsa onu kendisine yakın görür.
    2 -2 ... bado
  5. ?.
    izmir'i almalarına tüm türkiye kömürlerinin yetmeyeceği göz boyama sözde yardım zagazingosu.
    1 -1 ... amiga1200
  6. ?.
    Diyarbakır'da para ile satılırken kameralara yakalanmış kömürdür.* Vali ise o esnada " yakalarsam var ya...! " şeklinde ötmektedir. Demek ki neymiş bu insanların kömüre değil , insan gibi yaşamak için çalışacak bir işe ve gelir kaynağına ihtiyaçları varmış.
    1 -1 ... nekrofili
  7. ?.
    üzerinde recep tayyip erdoğan'ın resimleri bulunan kömürlerdir.
    ampul resimi bile var lan *.
    ... eses taraftari porsuk canavari
  8. ?.
    akp kömür dağıtır %47
    chp burs kestirir %23

(bkz: ayık olun)
    1 -1 ... yolyemez
  9. ?.
    kömürdür. is kokar, pis kokar ama ısıtır. türkiye'de "kallüferli" evde oturamayan insanları ısıtır.

kallüferin yanında götünü terletenler de "aovv ne kadar pis bir koku lanet fakirler yine kömür almışlar" diye celallenirler.
    1 -1 ... onurude
  10. ?.
    taş çıkmış:
    akp kömürü
    ... recomax
kapat