bugün

başkanlıktan vazgeç Akp.bu istediğin ülkemizin intiharı olacaktır. gördüğünüz gibi halkın patlamasına çok az kaldı. ne yapıp ne edip bay ego tayo ya söyleyin başkanlıktan vaz geçsin. yemin ediyorum iç savaş çıkar. atatürkçüler patlamak üzere. dış güçlerde her cepheye yardım eder. birbirimizi etkisiz yaparız sonrada ülkemize çökerler. oh beleşe cennet gibi vatan.
Başkanlıktan vazgeç. Vatan haini değilseniz akpyi derhal terkedin. Ülkemizde ki Cumhuriyetçilerin şakası yok başkanlık gelirse iç savaş çıkacak. Dış güçler bir askerini bile kaybetmeden bizi birbirimize kırdırıp ülkemizi bölüşecekler.
Rusya tahminimce akpye ve mhp ye her türlü desteği verecek.
Abd de CHP ve kürtlere her türlü desteği sunacak. Suriyede ki gibi yıllarca sürecek bir iç savaşla perişan olacak 93 yıllık Atatürk ün kurucusu olduğu Türkiye Cumhuriyeti. Neden kimse bunları göremiyor.
Akp ve mhp biz çoğunluğuz diyip savaşı kazanacağını düşünüyor fakat böyle bir savaşta zeki olan kazanır. Atatürkçülerde darbeci ve aptal Fetöcüler gibi değildir. Savaşın kaderi zeki olanın ellerinde.
Kimse yazmayınca yazmak bana düşüyor. Ne oldu millete kafa mı durdu amk?
iç savaşı akp değil bizim cahil halk çıkarır eğer çıkarsa. Ayrıca başkanlığın gelip gelmemesi cumhuriyetin değişeceği anlamına gelmiyor. Milletin korkaklığından faydalanıp felaket tellallığı yapanlar aksine güzel bir halkla ilişkiler çalışması yapıp başkanlığı millete benimsetse daha akılcı ve kalıcı olabilir. Nitekim boş boş konuşup dış güçlerin ekmeğine yağ süreceğimize bir kere de olsa birlikteliği sağlayıp krizi fırsata çevirmeliyiz. Sonuç ne olursa olsun sahip çıkmalıyız başkanlık ya da değil. Dün geçti bugün ise geçmekte ama yarın için tek dille konuşmalıyız. Bize başka vatan yok olana biz hep beraber sahip çıkmazsak çoluğumuz çocuğumuz arkamızdan fatiha okumayı bırak bizi küfürsüz anmazlar.
Benim için hava hoş isterse şimdi gelsin.
Bıktım biraz akpli zombi avına çıkarız.
Hepside boş sistem en iyisi Allahın kanunları.
Hitler gibisin amk kendin açmışsın başlıgı sıra sıra kendin devam ettirmişsin.