bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  akp'nin gerçek yüzünü tekrar görmüş olmamızı sağlayan anlaşmadır. akp iktidarını devam ettirmek için şeytanla bile işbirliği yapacak kadar ilkesiz ve bu ülke için tehlikeli olduğu tekrar gün yüzüne çıktı. ha biz buraya yazıyoruz am biat kültürüyle yetişmiş cahil ve aptal akpli fanlar bundan anlarlar mı anlamazlar tabi. hadi siz kıç yalamaya devam edin.

  ayrıntılar linkte.

  http://www.hurriyet.com.t...ndem/15580646.asp?gid=373
  12 -10 ... golgi aygiti
 2. 2.
  (bkz: akp bdp ve pkk nın aynı tarafta olmaları)
  6 -1 ... manuel calavera
 3. 3.
  kemal k. ve ekibinin çaresizliğe düştüğünün göstergesi başlıklardan biri daha.
  5 -5 ... cool cocuk
 4. 4.
  cinnet sebebidir. sanki benim zavallı ülkem savaş halindedir ve savaştığı devletle ateşkes anlaşması imzalamıştır. rte de bu içleracısı,yüzkarası olayı sanki büyük bir başarıymış gibi dillendirmektedir. şahsımın darbe tellallığı yapası gelmiştir.
  ... soyut
 5. 5.
  hadi sözlük yazarları yalancı, kemal kılıçdaroğlu fanatikliği yapıyor, peki medyanın tamamına yakını recep bey'in kontrolünde iken nasıl oluyor da çıkıyor bu haberler? hiç mi aklına gelmiyor gerçekten bu adamların hain olduğu? isterse sözlük hukuki olarak zor durumda kalsın ama durum bu, ihanetin zirvesindeler.
  3 -4 ... tayk
 6. 6.
  (bkz: pkk dan akp ye muhteşem destek)
  -1 ... la havle vela corvette
 7. 7.
  (bkz: hürriyet)
  ... kepi
 8. 8.
  (bkz: pkk nın hayır oyu için yol kesmesi)
  1 -3 ... jimmy tudeski
 9. 9.
  okumaktan ve yorumlamaktan aciz, kafası pek çalışmadığı için anca "kemal k. çaresiz ondan açıyoylar böle başlıklay" demeye yetecek zekada olanların varlığını göstermiştir. ayrıca cahil ve aptallar demiştim değil mi. bak nasıl da kanıtlıyorlar kendilerini...

  ayrıca sözlük formatı diyorum huhu duyuyormusun beni..
  1 -2 ... golgi aygiti
 10. 10.
  (#9067381)
  -2 ... jimmy tudeski