1. 1.
    bu iş nereye gidecek ben anlamadım parti binaları önünde çare aramak bana göre saçmalık. hdp binası önünde de aynısı oldu diyarbakır'da. ancak çare arama kapısı hükümet kapısıdır bence.

https://t24.com.tr/video/...rma-eylemi-baslatti,22594
    2 -2 ... anna marya
  2. 2.
    Süleyman soylu'nun da katılması gereken eylemdir. Koşa koşa Diyarbakır'a gitmişti bakalım şimdi koşa koşa akp binasına gelip eyleme katılacak mı?

Teröristlere karşı bu eyleme destek verecek mi?
    5 -2 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    haksız yere işten çıkarıldıklarını savunan belediye işçilerinin istanbul chp il binasının önünde toplanmalarına kontra yaptırılmıştır.
    2 -1 ... hodri meydan 89
  4. 4.
    Çocukları dağa kendi isteği veya zoraki şekilde giden aileler bunun çaresi devlet veya iktidar değildir. bazi kesim kürtlerin teröre destek vermesi ile alakalı olan bir durumdur.
    Dağda olan biri için devlet ne yapabilir ki mit bi şekilde belki sızma yaparak biseyler yapmaya çalışır ama kürtlerin genelinin aynı fikirde olması gerekir. Teröre karşı olacaklar.
    Partisi olsun herhangi bir oluşum olsun asla destek vermeyecekler buna partiler de dahil terör suçundan devlet gerekeni yaptığı zaman adalet deyip o suçsuz demeyeceksiniz. Maalesef chp nin yaptığı bu acı ama gerçek.
    -2 ... desifreleyici
  5. 5.
    neden dolayı mağdurlar onu anlamadım *
    ... kemalist tokatlayan
  6. 6.
    pkk yıllardan beri var kürt anneler bu zamana kadar nerdelerdi mesela ?

köyler basılıp bebekler taranırken o kürt anneler nerdeydi mesela ?

pkk ya sessiz kalan kürt ppk lıdır bana göre !
    2 -5 ... tiamat
  7. 7.
    Bu ak parti binası önünde toplanan aileler dünkü kemal malının konuşması ile alakalı hdp binası önünde toplanan annelerin yanina devlet gitti diye tepki göstermişti.
    Açık açık tepki göstermiyorda olayı başka yöne çekme çabaları içinde. "Anneler arasında da bir ayrım yapılıyor. Cumartesi Anneleri, Diyarbakir anneleri diye" diyor ne alakaysa adamda kafa boş teneke malın önde gideni.
    -3 ... desifreleyici
  8. 8.
    Kuaför saçlarını yanlış kestiği için mağdurlardır.
    1 -1 ... masklavi
  9. 9.
    Yassah gardaşım.. Polis izin vermemiş.
    Oturma eylemine başlayan annelerden "Fatma Okka, T24'e yaptığı açıklamada, oğlunun Hava Harp Okulu öğrencisi olduğunu, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında tutuklandığını söyledi. Okka, oğlunun 3 yıl 2 aydır Silivri Cezaevi'nde olduğunu ve müebbet hapis ile yargılandığını belirterek "yasal yollarla çocuğunun davasında yol alamadığını" söyledi ve "Biz de Diyarbakır'daki anneler gibi devletin kapısına geldik" demiş."

E HAYDi...

Gülben Hanım, Hülya Hanım, HetenketenBey, Yavuz Bey, Bakan Bey, Bakaniye Hanım...

AKP binası önüne bekleniyorsunuz. Evlâtları için gösteri yapan "bir grup acılı ana" oraya gitmişler.
    2 -1 ... klimanjaro
  10. 10.
    heee...

hdp önünde toplanınca bakan gidip yanlarında oturabiliyor ama akp binası olunca polis izin vermiyor.

oldu o zaman.

başlığa sözlüğün kadrolu iktidar yalamaları da geldiğine göre kapatabiliriz.
    3 ... flat head