1. ?.
  Muhtemel bir secim maglubiyeti sonrasinda yurdumda kurulabilecek koalisyon seceneklerinin kobinasyonunu sorgulayan baslıktır.
  1 ... pirifani
 2. ?.
  Yeni kurulan Eşitlik ve Demokrasi partisinin hedefidir.

  (bkz: Eşitlik ve Demokrasi Partisi)
  ... mitomani
 3. ?.
  (bkz: 404 not found)
  1 -1 ... lightsaber
 4. ?.
  koalisyon hükümetidir.
  ... vigilante8
 5. ?.
  (bkz: başkanlık sistemi)
  ... 0006
 6. 1.
  (bkz: rocco siffredi)
  (bkz: brazzers daki kel adam)
  1 -1 ... koministimam
 7. 2.
  eslesme bulunamadi diyen telefon varya aynen onun sesi geldi aklıma.
  ... northremembers
 8. 3.
  akp'yle işleri bittiği zaman alternatifini yine onları iktidara taşıyanlar bulur. fazla kafa yormamak gerek. sopa kimin elinde? sorusunun cevabını bilenler, sopanın nasıl el değiştireceğini de bilir. demokratik şekilde oy kullanıp biz seçiyoruz sanmaya devam edelim biz en azından böylesi daha az acıtır.
  ... ankedon
 9. 4.
  akp iktidar da oldukça akp kurmayları ve yandaş medya bu ülkede alternatif bir iktidar talibi göstermez.böylece bu ülkede alternatif yokmuş gibi görünür.gidin tüm partilerin parti proğramlarının kitapçıklarını alın okuyun tvlerden gördüğünüz, duyduğunuz kadarıyla yetinmeyin.bir açın bakın bakalım kim ne yazmış.100 kanaldan 99 unda akp den başka kimse yok diye konuşturursan,gazetelere yazdırırsan halk başka kimsenin olmadığına kanaat getirir.
  ... diskapimandali
 10. 5.
  amerikada yayın yapan ve iyi tirajı olan bir gazeteye göre, kılıçdaroğludur. sanırım birilerinin rte ile işi bitti yeni birini arıyorlar. biz de her seçim mal gibi demokrasi oyunu oynuyoruz amk.
  1 ... gkhnvural