Advertisement

 1. 1.
  Bir gerçek. Andımıza verdikleri ortak tepki ile bu tekrar günyüzüne çıktı.
  16 -5 ... has kemalist
 2. 2.
  hiç bozulmamıştı zaten.
  8 ... oglum amcalara nikini goster
 3. 3.
  Farkındayız.
  2 ... sivaslichivas
 4. 4.
  imkan yok.
  3 ... timur cengiz hulagu
 5. 5.
  Medyadan öğrendiğimize göre çözüm süreciyle başlayan, dolmabahçe mutabakatı ve oslo görüşmeleriyle tavan yapan kardeşliktir.

  Allah kardeşliklerini bozmasın, selam ve istavroz ile.

  Buda sizi kutsasın.
  5 -1 ... nagam
 6. 6.
  süleyman soylu hdp lilerle kavga ederken chp hdp ile ittifak arayışı içerisindeydi. siz neden bahsediyorsunuz. açın süleyman soylunun hdp lilere burayı başınıza yıkacağız videosunu seyredin.
  -8 ... rebel12
 7. 7.
  süleyman soylu şöyle dediydi diye inkar edilen birliktir. aynı süleyman soylu zamanında cumhurbaşkanı içinde neler demişti ? şimdi nerede ve hangi görevde ? sözüne güvenilir insanları kaynak verin verecekseniz.

  2 seneye yakın süre hdp/pkk ile birliktelik yaşayıp hala cehape onu dedi bunu dedi diye konuşmak neresinden bakarsan bak aptalca. ancak aptal insanlar bu kadar şeyden sonra hala akp nin hdp ile hiç işi olmamıştır diyebilir.
  6 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  bazıları çözüm sürec ile akp nin hdp ile aynı safta olduğunu iddia etmiş. oysa çözüm süreci pkk ile kağıt üzerinde anlaşma girişimiydi ve başarılı olmadı en azından bütün demokratik yollar tüketilmiş oldu. pkk ile anlaşma olmayacağı böylelikle anlaşılmış oldu.
  ... rebel12
 9. 9.
  Hdp yi meclise sokanlardan ibretlik tespit.
  -1 ... frekans
 10. 10.
  akp ve hdpnin dostluğunu lekelemek isteyen muhaliflerin gazına gelmeyin arkadaşlar, bizim dostluğumuz ebedidir.

  başkomatınımızın sayesinde bu dostluk kardeliğe dönüşecek inşallah, biz kendi davamızdan dönmeyiz, müttefiklerimizi de unutmayız.

  kafatasçılara inat akp!
  1 ... gold tab gibson