1. 1.
  Ankara'yı Mansur yavaş'a kaybedeceklerini anlayınca yaptıkları Türlü çirkeflik ve pis siyaset ile gayet tahmin edilebilen olasıklar...

  Ankara belediyesi için bunları yapanlar hükümeti kaybederse ne yaparlar?
  8 -1 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Bedel ödeneceğini ve bedel ödetileceği ifade edilmiştir.
  1 ... babacarlos
 3. 3.
  kimse muhafazakarlar dan oy beklemesin artık .

  bilsahha komunist artıkları solcular dinsizler din düşmanları vesair ıvır zıvır tayfası .

  at izi ile it izi ayrıldı çok şükür .
  -8 ... tiamat
 4. 4.
  En başta akp ye omuz veren zengin tayfa ve akpli az çok kafası çalışan herkes Biliyorlar ki iktidarı ayakta yıllardır tutan tek şey kuvvetli para akışı. Bu bir yerde kesildiği zaman bu yapay göl kurur ağalar. .işte paranın da membaı istanbul ve ankara belediyeleri idi yıllardır. Bunlardan birinin kaybedilmesi diğerinde hukuksuzluk yapmayı da güç hale getirir çünkü yapılan hukuksuzluklar ortaya çıkıp yargıda içtihad dizilimi olarak yerini almaya başlayınca diğer belediyede yolsuzluk o kadar kolay hale gelemez. O yüzden akp tarafından ankara kaybedilip istanbul kazanılsa bile o kadar kolay olmaz eskisi gibi istanbulu sağmak.
  5 ... vigilante8
 5. 5.
  Seçim kaybetmesinin bir manası yok. Bu hükümetin seçim kaybedip gideceğini düşünmek saflıktan başka bir şey değil.

  Bekçi ve polis alımları, görsel ve yazılı medyanın tümüyle kontrol edilmesi, kemalistlerin chpden ve tskdan tasfiyesi, darbe girişimi sonrasında gelen ohal uygulamaları, 5 milyon suriyelinin ülkeye alınması, nükleer anlaşmanın rusya ile yapılması, alkol ve sigaradaki yüksek vergiler, alkollü işletmelerin üstündeki baskı, adalet sistemine güvenin kalmayışı, torpil ve adam kayırmacılık, idamın geri getirilmeye çalışılması..vs. Bunlar bir sürecin habercisi gelişmeler. Sünni iran olma yolunda ilerliyoruz. Bu kadar bekçi boşuna alınmıyor.

  Gece grup halinde gezmek, grev yapmak, eylem yapmak.. vs haklarınızın hepsinden korkuyorlar. Sizi sindirmeye çalışıyorlar. Sonrasını söyliyim venezuela veya iran gibi olacağız. Ekonomi batacak, paramız değer kaybedecek, nükleer vs sebepten ambargo yiyeceğiz, dış mihraklar edebiyatı yapılacak ve mutlu son... Türk halkı bu iktidardan kurtulmadıkça geleceğimiz fena görünüyor. Her halk hakedildiği gibi yönetilir.
  2 ... neversurrender
 6. 6.
  %50 oy oranı varken muhafazakarlara parti mi yok yahu !
  -3 ... tiamat
 7. 7.
  sahte belgeler ile kayyum atayacaklar bazı belediyelere. haksızlık ve kumpas ortaya çıkınca da "kandırıldık" diyecekler.
  3 ... noxeca
 8. 8.
  Bakip görecegiz neler oldugunu.
  2 ... karton toplayan cocuk
 9. 9.
  her zaman yaptıklarını yapıp, hırsız dinciler oy çalacaklar.
  2 ... james last
 10. 10.
  Allah göstermesin ama iç savaş çıkartır bunlar.
  1 ... elimizde kalan tek nick teknik