bugün

tuğçe kazaz diyecektim ama budist olur satanist olur bişey yapıp gündemde kalır o yine...
(bkz: ilber ortaylı)

ortalıkta cahil kalmayacak amk.
Tuğçe kazaz. Bu sefer daha uzak bir ülkeye iteleyelim elemanı.
Hiçbir şey olmaz. Bizde toplum hafızası yok efendim. Jet fadılın 15 yılda bir aynı adamları dolandırması gibi.
Komik olmayan espri yapma özürlü şafak sezer den kurtulacağız inşallah.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
Uğur ışılaktır demek beyhude. Önceden üç hilal önünde poz veren adam şimdi akepenin bayrak taşıyanı olmuş. Yarın da dönecek bi kitle bulur elbet.
ak parti gidince memleketin bankları soyulup ülkeyi esad gibi sikip atacaklarından haberi olmayan dar zihinli cahillerin açtığı başlık. önce mısır, ukarayna, suriye, yemen, libya, ırak gibi ülkelerin başına gelenleri bir araştırsın sonra pollyanna hayalleri kursunlar. ak parti gidince yerine aydın doğan gelecek memleketi sömürecek halk %7500 faiz ödeyecek ve üstelik yeni dünya düzenine girildiği için ülke mısır gibi olacak, ukrayna gibi ırak gibi olacak. götünüzden kan alacaklar ama adamların zihninde hala 3.dünya ideolojileri var. sen o particisin ben bucuyum o zaman ben gelince sen yok olacaksın çünkü sen ocusun. ulan sizin gibi embesillere bu ülkeyi ak parti yar eder mi hiç dangalaklar!
kadir, orhan vs. gibiler.
bazılarının ak partililere devrin adamı dediği artık boku çıkan başlık. bakınız sayın dar kafalı kemalistler devrin adamı nasıl olunur anlatayım; ak parti osmanlı devleti, selçuklu devleti yani atalarının izinden gitmeye and içmiş bir partidir. bunu ak partiyi destekleyen ortadoğu halkı, orta asya halkı ve bosna hersek, arnavutluk gibi ülkelere bakarak belki anlayabilirsiniz. ak partinin savunduğu iz bu topraklarda 2000 yıldır var lakin mason sıçmığı kemalizm 90 yıldır var olan bir rejim ve asıl devrin adamları kemalistlerdir. zaten halk oy vermiyor artık bunlara çünkü halk aydınlandı. şimdi o ceviz beyninle devrin adamları kimmiş bir daha düşün ama geniş düşün.

ayrıca (bkz: kemalist kişilik bozukluğu)
başta nagehan alçı gibi karılar; Eski solcu, alkolik, geri zekalı herif engin ardıç; kendine göre yeni Türkiye kuran gerizekalı,cahil ünlüler. (ilber Ortaylı'nın Yeni Şafak muhabiri ile yaşadığı diyalogdan bu şekilde kopya çekip yazdım, ağzına sağlık ilber hoca)
(bkz: Şafak Sezer)
(bkz: Şafak Sezer)
güncel Önemli Başlıklar