bugün

neyden bahsettiğine göre değişir. askeri siyasi ekonomik dış politika beşeri sosyal???
şimdi ben de merak ettim bozulur mu acaba? gitse de öğrensek keşke.
kardesim ulkede hangi konuda istikrar var mal misiniz lan cok ciddi soruyorum. ekonomide istiktar var mi? ic politikada istikrar var mi? dis politikada istikrar var mi? akp hangi konuda durusunu korudu lan bir kisi ciksin soylesin amk. akp ne zaman tepki cekse boyle salak salak sorular sorup milleti korkutuyorsunuz. ya salaksiniz ya da akplisiniz gerci pek farki yok da neyse. baska aciklamasi yok bunun.
türkiye'nin insanların toplumun içinde bulunduğu durumu basın yayın organları ve çevrenizde yaşananlardan görebilirsiniz.

evet. akp giderse bu yaşanan ve istikrarlı şekilde devam eden durum bozulur.
kesinlikle, ak mı kara mı göreceğiz.
Hangi istikrar diye düşündüren komikli cümle.

Millet hancı, iktidarlar yolcudur.
Bu ülkeden onlarca yolcu geçmiş ve türkiye cumhuriyeti var olmayı, her daim ayakta kalmayı başarmıştır.
Bir parti gitti diye, çökecek, zarar görecek bir ülke değiliz, tarihiyle, kuruluşuyla, kurtuluş mücadelesiyle, dünya okullarında derslere bile konu olan bir ülkeyiz biz.
Kendinize gelin!
Sahip olduğumuz kudret, damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.
Sayın bayım. Anlaşılması gereken ilk nokta istikrar diye bir şeyin varlığının söz konusu olmaması. bu da sorunun cevabını basit bir hayır yapıyor.
Ekonominin bir anda sihirli değnek değmiş gibi düzeleceğini beklemek yanlış olur. Ekonominin düzelmesi için istikrarlı ekonomi politikaları uygulayıp geri dönüş alabilmek beklenir. Akp giderse varsayımı ile gelecek liderin enkaz devralacağı kesin ama israfı kısarak ekonomik if iyi niyet sergileyebilir.
Rahat olun. Bundan daha kötü olmayacağı kesin. Daha ne kadar batabilirdi ki?
Akp Bursa’da tekke kapatmaya başladı bence istikrarını kaybetmemek için elinden gelenim fazlasını yapmaya hazır.

(bkz: mustafa özbağ)
güncel Önemli Başlıklar