1. 1.
  akp'nin yıllardan beridir izlemiş olduğu taktiktir. belli başlı yayın organlarında, tv kanallarında sürekli bu alt mesaj verilmektedir. bazen nabız yükseltilmektedir... yüksek sesle ifade edilmektedir.
  bu gibi açıklamalar sıklaşmışsa anlayın ki bazı şeyler iyi gitmiyordur...

  meral akşener'in de dediği gibi, yolcudur abbas, bağlasan durmaz...

  akp giderse her şey daha güzel olacak kanaatindeyim.
  senelerden beridir iktidarlarını sağlamlaştırmak veya iktidardan düşmemek için islam dinini kirli siyasetlerine alet ettiler. insanları din allah, iman diyerek kandırdılar. kendilerini samimi müslüman olarak lanse edip rakiplerini dinsizlikle imansızlıkla, allahsızlıkla hatta teröre destekle ve hatta hainlikle suçlayan bu anlayış yüzünden insanlar dine karşıda bir antipati duyar hale geldi...

  fakat şunu çok iyi söyleyebilirim ki akp gittikten sonra yüce dinimiz islam tekrardan özgürlüğüne kavuşacaktır...

  ekleme: şahsen hiçbir dine inanmıyorum. lakin toplumumuzun inançlarını ve islam dinini önemsiyorum. din ve allah ile aldatmaya şiddetle karşı çıkıyorum.
  bu arada bu kavramlar geçmişken rahmetli yaşar nuri öztürk'ü de anmadan geçemiyorum...
  sen ne güzel insandın sevgili hocam. nurlar içinde uyu...
  7 -5 ... kel insan
 2. 2.
  dincilerin elinden gider evet.
  3 -2 ... teflon
 3. 3.
  Münafık alametidir. Onların dini akape dir.
  4 -1 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  bakara makara mı demek istediniz.
  2 -1 ... ebu fesat
 5. 5.
  kendileri dine inanıyormu ki. ben inanmıyorum bunlar içeriğini de bilmiyorlar.

  din çok ucuz bir seçim yatırımı 19 senedir başta olmalarının sebebi budur. halk hristiyan olsaydı her yer şarap doluydu. keşke olsaymış gagavuzlar türklüğünden birşey kaybetti mi. şarap içerdik en azından.

  her seçimde kuran gösterip içindekileri uygulamamak çok garip oradaki tanrı hırsızlık yapma diyor ayrıca yalan da söylemeyeceksin yönettiğin ülkede portre heykel gibi görsel faaliyetler y a p ı l a m a z çünkü tapınma olabilir ve alkol de satamazsın hanefilik mezhebindeki kişiler sarı kıyafet giyemezler sünniler de kırmızı kıyafet giymeyecek başı açık kadın olmayacak.

  benim en çok zoruma giden dine inandıklarını iddia eden kişilerin bunları görüp halen oy atması.

  ben daha dindar bir parti kurucam oyları kapıcam sonuçta dinsiz olduğumu kim bilecek.
  4 -3 ... bruce dickinson is back
 6. 6.
  Ak partinin iktidarda olmasının tek sebebinin bu propaganda olduğunu düşünenler olduğu sürece maalesef anlaşılan o ki daha çok işe yarayacak propagandadır.
  1 -3 ... lavirentos
 7. 7.
  islam dininin doğuşundan günümüze bu dine karşı gelen, bu dinle savaşan ne zalim hükümdarlar, ne kafir firavunlar geldi geçti. hiçbiri de islam'ı yıkmayı başaramadı.

  şimdi koskoca allah'ın dinini bir siyasi partinin koruduğunu ve diğer bir siyasi partinin yıkacağına inanıyorsanız artık size diyebilecek bir söz, tüketecek bir nefes kalmamıştır. varın gidin yolunuza. hatta siz kalın, ben giderim sizlerden uzağa.
  3 -1 ... sumuklu sulo
 8. 8.
  din sömürgesi elden gider dogrudur.
  1 -1 ... birimza
 9. 9.
  Öyle değil o, chp gelirse din elden gider olacak.
  -1 ... masklavi
 10. 10.
  Bu ülkede herkes herşeyi sömürebilir adet böyledir.sahte Kemalistler Atatürk'ün kaymağını 80 yıldır sömüre sömür bitiremediler layıklık elden gedeyooo.
  -1 ... kalahari 1