bugün

başkanlık makamının bulunduğu kattır.

dhkp-c terör örgütü terör eylemlerinin yapılış amaçlarına hakimdir. olayın süreç ile alakası şu şekildedir.

--spoiler--
sen pkk ile görüşme yaparken dhkp-c üyesi avukatları ve lider kadroyu hedef alıyorsun. eğer barış istiyorsan bizde buradayız sözümüzü dinleyeceksin
--spoiler--

ulan saf bir vatandaş olarak ben bile anlayabiliyorum bunu ama halen idrak edemeyen uzmanlar var. veyahut işlerine gelmiyor.

bu işler böyledir. ira yı eta yı ve barış süreci ile alakalı o ülke devletlerinin izlediği politikayı tam olarak öğrenememiş bizim siyasi liderler.

veyahut aynı perspektif ile olaya bakarak çözüme gideceklerini sanıyorlar. her ülkenin kendi sosyopolitik yansıması italya ve ispanyadaki gibi mi?

hadi onu anlayamadınız; katolonya bölgesinin şu an ispanya ile olan durumunuyda mı bilmiyorsunuz.

tutmuş italyan savcı getirirler akil adam diye, oysa adam senin sosyal sorununa fransızdır.

başbakan dan hazzetmesemde ülkede ona yapılacak bir saldırının sonuçlarının ne kadar olabileceğini az çok anlayabiliyorum.

o etrafındaki adamları iyi seç efendi yoksa hiç hayırlı günler bekliyor gibi değil. terörist ile görüşsen dahi maalesef şu an başbakansın.
akp genel merkezi 6 ile 8 nci katları arasında yer alan katıdır.

haa bir de dhkp-c tarafından roketlendiği söylenen yerdir. dikkat ettiysen söylenen dedim bak. dhkp-c madah bir örgüt olduğundan değil. onlar da terörist piç. ama öyle insanları terörist ilan ettiniz ki artık inandırıcılığınızı yitirdiniz. yoksa son dhkp-c dalgasıyla içeri aldıklarınız aslında sadece size muhalif kişilerdi de bu yaptığınızı mı meşrulaştırma çabası içindesiniz?

ayrıca siz alıştınız zaten terör örgütleriyle masaya oturmaya. bir açılım da dhkp-c ile yaparsınız olur biter. alışmış kudurmuş ilişkisi bir nevi..
bana yalancının evi yanmış kimse ona inanmamış sözünü anımsatmıştır.

birgün başbakan gerçekten çıkıp etrafımı teröristler sarmış kurtarın beni diyecek de o zaman lan herkes mi terörist bi git allasen cevabını alacaktır.

ahanda buraya yazıyorum.
dhkp c nin akp' den istediği kat. pkk ya bütün katlarını açan akp, bir kat da dhkp-c ye versin!