akp'nin erzurum'dan milletvekilliğine aday gösterdiği zafer tarıkdaroğlu adlı şahsın fethullah gülen köpeğine pek bir düşkün olmasıdır.
o da reisi gibi kandırılmış olsa gerek...
görsel

listeden neler neler çıkıyor.
(bkz: feto ile poz veren 7 akp linin vekil adayı olması/#39479027)

dur iki gün daha karıştırayım şu listeleri daha neler bulacağım ben sizlere.

umarım "akp milletvekili listelerine karıştırma yasağı" getirmezler mahkeme kararıyla.
Fetö falan...

15 temmuz falan...

Koyunlar işte görsün.

O degil de şu 15 temmuz sehitlerinin yakınları ve gazileri neden mudahil olmuyorlar. Zaman gazetesi abonesi oldugu için iceride yatan var fetò güzellemeleri yapanlar dısarıda. Ustelik meclis catisina girmeye adaylar.

Qandirildım qanqa.

Mezarda kan terliyor babamın iskeleti,
Ne yaptınız ne yaptılar mukaddes emaneti!
Başka tür tanıdıkları mı var ki aday göstersinler aq.
Akp bu adaylarla seçilse bile 2. Seçimin üzerinden 1 yıl geçer geçmez sandık önümüze gelir. Bunu daha bir ay önce yazdık. Fakat kimsenin umurunda olmayacaktır. Zira hepsinin sanki basireti bağlanmış. Koalisyonlara hazır ol türkiyem. Tek başına iktidar devri bitmiştir.
ya ne olacağıdı?

(bkz: kırk yıllık yani olur mu kani)
Bunlar bu twitleri atarken biz bi yerlerimizi yırtıyorduk bakın bu herif ülkenin başına bela olacak diye. işe bak ki bize o günde hain diyorlardı bu günde hain diyorlar. Herkes hain bir bunlar tertemiz zaten.
Fetöcü akp !!

o değil de ben şuna sinir oluyorum. Akp kankalarından darbe yedi milleti sürdü meydanlara, millet oğlunu, kocasını kaybetmiş darbede ve bu darbeye sebep olan, kocasının katilleriyle iş birliği yapan akp'ye oy verdi. Önümüzdeki seçimlerde yine oy vericek. Akp fetöyü göstermelik olarak yakaladı ama genel başkanlarından ilçe başkanlarına kadar fetöcü olan bir partiye oy vermeye devam ediyolar. insanda biraz şeref olur bee. Hiç mi sorgulamıyolar acaba benim babam, çocuğum, kocam artık kimse bu akp yüzünden fetönün askerinden kurşun yedi biz bunu koltuktan indirelim artık hiç mi demiyolar. Eğer demiyolarsa bi darbe daha olsun bu sefer de siz ölün la.
fetocu olmayanı nereden bulacak ?

asıl sorun bu.

alayı biz kandırıldık deyip, sıyrılmaya çalıştı.
Şaşırdık mı ? Hepsi zamanında bunu yaptılar böyle methiyeler dizdiler başlarındaki kiişiden en alt tabakalarına kadar böylelerdi zaten. Artık bu tarz başlıklara haberlere gerek yok zaten herkes kimin ne olduğunu çok iyi biliyor . Zamanı gelince de yargılanacaklar kimsenin kuşkusu olmasın.
yuh amk tarihe bak 2012!
olum beyniniz yok mu sizin? 17-25 aralık 2013 ten sonra israrla feto'ya destek verenler feto destekcisi, teroristi vs oluyor.

17-25 aralıktan once milyonlarca insan cemaate destek veriyordu.
onemli olan milat 17-25 araliktan sonra destek vermis mi?
Adam bulamiyorlar adam teskilattan az biraz okumus parali kime el atsalar fetöcü geçmisi var kalanlarda çöp.
akp'nin sadece akpkk değil, aynı zamanda akfetö olduğunu gösteren tercihtir.