1. 1.
    Polise "şerefsiz" diyen Zeynep Gül Yılmaz adlı milletvekilinin sütten çıkmış ak kaşık olduğunu öğrendiğimiz nadide tweet.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2178913/+

https://twitter.com/akpar.../1429543786519072774?s=19
    7 -2 ... deli cevatin saati
  2. 2.
    dert değildir. yarın rte halka şirin görünmek için vekile yalandan ceza verir, onlar da tiviti siler. linki kaldırma, kontrol ederiz bi ara.
    1 ... kedisever satanist v2
  3. 3.
    (bkz: başkası adına utanmak)

Yazık lan. Polise şerefsiz demesi, çemkirme demesi, tükürüğün geliyor demesi nedir peki?

Toplantılarda Pasta börek yiyip oğlunu kızını işe sokan kadın kolları teyzelerinin zırvası.
    4 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
  4. 4.
    Avukat Zeynep Gül Yılmaz'a kadın kollarının avukatlık yaptığını gördüğümüz komik tweet. Yalakalık yapıyorlar ki vekil bunların işini görsün. iyi iş.
    1 -1 ... hergele necip in rendesi
  5. 5.
    Düpedüz rezillik. Zeynep Gül Yılmaz polise ettiği hakaretlere ek olarak TBMM'de " bağırta bağırta, kanırta kanırta belediyeleri alacağız" demiş bir şahıs.

Evet bu şahıs milletin vekili. Yazık...
    4 -2 ... fadimenin dugununde halay basi
  6. 6.
    Polise tokat atan Sebahat Tuncel denen yaratık aklıma geldi nedense.

Sıvayıp üstüne tüy dikmişler. Utanma arlanma kalmamış. Hesabın tweetlerine baktım hep cahil ve fanatik tipler.
    2 -1 ... dadas turk oglu
  7. 7.
    Yalan haber ve dezenformasyon yasası tam da bu haberleri gizlemek için işte. Bu araplara söyleyin internet çağındayız. Hiçbir pisliğiniz gizli kalmayacak maalesef.
    3 -1 ... livia sas junius
  8. 8.
    Ve yine şamil Tayyar hakkaniyetli davranıp Zeynep Gül Yılmaz'ı eleştirip polislerden özür dilemesini istedi. Kadın kolları ise yalakalık peşinde.

Ah abi ya, her konuda adil ve hakkaniyetli bir insan olarak senin ne işin var orada?
    6 -4 ... fadimenin dugununde halay basi
  9. 9.
    hep mazlumlar arkadaş özür dilemek yerine. uyduruk bahaneler ile kendilerini haklı çıkarmaya çalısıyorlar. Yakında polısımızın yanındayız der bunlar utanmazlar.
    2 -1 ... birimza
  10. 10.
    Aktrollün biri gelip millete eksi basıp gitmiş. Noldu? Polise şerefsiz denmesi ve erdemli kadın kollarının bunu haklı çıkarmaya çalışması zoruna gitmedi de milletin sesini çıkarması mı zoruna gitti?
    2 ... mubariz ibrahimovun yumrugu