bugün

Sorun bu dönemde lüks arabaların olması değil, toplumun sadece belli bir kesiminin zenginleşmesi. Yoksa keşke hepimiz zenginleşsek, refaha ulaşsak. Sorun Eşitliğin olmaması. Görüyoruz her gün yollarda. Son zamanda gördüğüm tek eşit şey emeklilere verilen zam. Onu da akp seçmenine oy veren emekliler diye ayırmadıklarına şaşkınım. Vatandaş da iki yüz gram ekmeği yesin.
liyakatsiz siyasetçi ve bürokratlara yüzlerce milyon liraya alınan lüks arabalar.
bana kısmet olmayan arabalardır.
işsizlik oranlarından haberi olmayan, iktidarın göt yalayıcısı kafası güzel insan söylemidir.

arkadaş bu nasıl bir sapkınlıktır? ataması yapılmadığı için öğretmenler intihar ederken, asgari ücretle -kaç lira olduğunu biliyor musun la- insanlar aile geçindirirken saçma sapık laflar etmezler mi?

bir de buraya bakın. akp döneminde kredi kartıyla ortalama alışveriş miktarı da inanılmaz yüksektir. peki ya ödenmeyen banka kredileri? kredi kartları? öyle bir memlekette yaşıyoruz ki insanları tüketme çılgını yapmışlar. gelişme dönemine değil de azıcık sonuç bölümüne bakılsa mesele aydınlanacak ama...
biz hala 1995 model kartal s kullanıyoruz. bir de sırf ön camları otomatik diye lüks vergisi ödüyoruz ona. teşekkürler akp. pehh!
tofaşın üretimi 1995'de durduğu için olmasın!

(bkz: megan ı lüks araba sanmak)

çocuk mu kandırıyorsun sen açacağın başlığı da al git liseli.
alınan milyarlarca dolar dış borcun yabancı otomobil şirketlerini de ihya ettiğini gösterir.

(bkz: 182 milyar dolar borç ile 463 milyar tl gelir)
%80 e yakin ötv vergisi ile alinir.
dünya malına tamah etmeyin, vaazıdır.

--spoiler--

müslümanmış bsg.

--spoiler--
Bahreyn, dubai, umman gibi yerlerde herkesin altında en kötü ihtimalle bir 4x4 jip var. Bu durum, oraların gelişmiş olduğunu mu gösteriyor?
akp hükümeti döneminde lüks arabaların arttığı iddiasıdır. caanım rüşvetçi memurlarımız yeniden mi palazlandı acaba?
nedense bizim evin önünde hiç olmayan arabalardır.
Nedense bana hic dusmeyen arabalardir. Alinip kime veriliyor bu arabalar? Benim gibi kendisine araba dusmeyen bircok kisi, uvey vatandas muamelesi mi gormekte acaba? Cevap bekliyorum hadi.
böyle düşünen insanlara fakir kesimlere gidilmesi önerilir. yeni çıkan araba modellerini ezberlemesi değil.

ayrıca bu arabalar bi işçide, fakirlerde değil; şakşakçılarda vardır.
üç arabası, iki evi olan nur yüzlü memurları akla getirmiştir.

ye kürküm ye burası türkiye.
eli kolu bir şekilde akpye uzananların altında gördüğümüz arabalardır.
land rover evoque
mercedes s300
bmw x5

diye uzar gider.
güncel Önemli Başlıklar