1. 1.
  yoktur. bdp kendini kandile endeksler, chp/mhp de tsk ya. şimdi ergenler çıkar pamukoğlu falan der. hayır özelliği ne? iyi savaşcı olması mı? o zaman tsk dakilerin hepsi mantar mı? kimse siyasiler engel oluyor deyip de tekrar filmi başa sarmasın. tsk yıllardır başına buyruk takıldı.

  akp yi, onun da özelinde recep tayyip erdoğa ı hedef tahtasına oturtulmasının başlıca sebebi de budur. buna cemaat de dahil.
  ... tea man
 2. 2.
  arkerci politikayı bir nokta, pkk cı politikayı da ayrı bir nokta kabul edersek bu ikisini birleştirene de doğru denir. doğrunun da sağından ve solundan, baından ve sonundan ne kadar uzatırsak uzatalım sonsuza kadar gider. yine kendisine paralel uzanan doğrularla da asla kesişmez.

  demek ki tek boyutlu bu yapı bizi hiç bir yere götürmüyor. bu iki noktanın dışında üçüncü bir nokta daha oluşturabilirsek ve bunları birleştirirsek ortaya bir üçgen çıkar. üçgenler de çeşit çeşittir. dik kenar, eş kenar, ikiz kenar, değişik kenar olmak üzere. ama değişmeyen bir şey vardır o da iç açılarının toplamının 180 derece ettiği.

  çatı mı istiyorsun al sana çatı. çatı da aslında bir üçgendir. sadece chp, mhp ve bunların tırışkalarıyla üçgen olmaz. üçgen olmayınca da çatı olmaz. çatı istiyorsan al sana çatı.
  ... tea man
 3. 3.
  Olmayan politikadır. AKP ninki de zaten makarna ve kömüre dayalı.
  -1 ... anarsik kuzu
 4. 4.
  --spoiler--
  olmayan politikadır. akp ninki de zaten makarna ve kömüre dayalı.
  --spoiler--

  akp karşıtlarının dansöz gibi oynamasına sebep olan politikalardır. hani ülke elden gitmişti de ağlayanı yoktu. hala carlamayı siyaset sanan gerzekler var.
  ... tea man