1. 1.
  Bir deyim.
  1 ... baba24
 2. 2.
  cahillik ve yozlaşma akp döneminde moda olmuştur!!!
  8 -5 ... fertek lortop tek
 3. 3.
  gizli yolsuzluklar, şifreli sınavlar, iptal edilen yerleştirmeler hep akp döneminde olmuştur.
  5 -2 ... larumi
 4. 4.
  818 şehit...
  http://www.ntvmsnbc.com/id/25371776/
  3 -2 ... sonsarkiyicalkemanci
 5. 5.
  "teröristler kral" cümlesi ile başlaması gereken cümle.
  1 -1 ... daglara sevdali adam
 6. 6.
  anamızı'da alıp gitme eylemi.
  3 -1 ... elektron akar mi
 7. 7.
  türkiyenin göz bebeği, türk hava yolları hosteslerinin kıyafetlerinin değişmesi, çok şükür bu gün bu haberi de duyduk, yavaş yavaş iran oluyoruz, allah sonumuzu hayır etsin...
  3 -1 ... seraedda
 8. 8.
  "olmaz-olmaz deme! olacağı yoksa da oldurulmuştur." anlamındadır.
  1 ... liberalisticcommunist
 9. 9.
  eğitim, sağlık, bilim, ekonomi, çevre düzeni alanlarında cumhuriyet tarihinde yapılamayan gelişmeler 10 yılda yapılmıştır. ''Vatanını en çok seven, vatanına en çok hizmet edendir'' sözü ak partinin %50 oy almasıyla doğruluğunu kanıtlamıştır. Ak parti milliyetçilik, laiklik vs. gibi ideolojik düşünce sistemlerine takılmaktansa bir avrupa devleti gibi sadece hizmet etmeyi ve ülkesini geliştirmeyi amaçlamıştır. türkiye cumhuriyeti ak parti döneminde avrupanın en büyük 5. ekonomisi, dünyanın ise 16. en büyük ekonomisi olmuştur.
  makarna ve kömür ak parti döneminde itibar kazanmıştır. avrupanın 5. büyük ekonomisine sahip olan türkiye cumhuriyetini geliştirmek, muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için tek bi çözüm önerisi, yapıcı fikri olmayanlar makarna ve kömür yaftalarıyla halkla dalga geçmeyi meslek edinmiştirler. varsın etsinler türkiyenin ak parti döneminde büyük başarılara imza atacağı şüphesiz gerçektir.
  3 -4 ... siyahyildiz
 10. 10.
  halka geri zekalı muamelesi yapılmıştır. hz. tayyip, yapay iktidarının hiç bitmeyeceği hissiyarına kapılıp, gemiciklerden, çalık holdingten, albayrak holdingten sonra, kızına da ayda 20-25 gitmesi lazım diyerek, devleti babasının çiftliği gibi gördüpğnü açıkça beyan etmiş ve, ey tükr halkı, siz geri zekalısınız ben ne kadar çalarsam çalayım siz yine bana oy verirsiniz düşüncesine kapılmıştır.
  bu düşüncesinde, haklı olup olmadığını ben de merak etmekteyim...
  4 -1 ... annunaki