1. 1.
  Arada ortak karar alabiliyorlar. Ehe... iş kendilerine gelince tabi.

  --spoiler--

  AK Parti, CHP ve MHP grup başkanvekillerinin imzalarını taşıyan önergeler, HDP’nin itirazına karşın kabul edildi. Yasaya eklenen ilk maddeye göre, TBMM üyeleri ve üyeliği sona erenler ile dışarıdan atanan bakanlar, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm sosyal tesis ve imkanlarından, bu tesislerin en üst düzey amirlerine sağlanan en uygun şartlara göre yararlanacaklar. ikinci madde ihdası da Genelkurmay Başkanı, kuvvet komutanları, general ve amirallerle ilgili oldu. Buna göre, Genelkurmay Başkanı, Kara Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanları ile orgeneral ve oramiral rütbesinde bulunanlar, bu görevlerden emekli olanlar ile bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerinin sağlık hakları, TBMM üyeleriyle eşitlendi. Bu statüde olanların sağlık giderleri, milletvekillerinin bağlı oldukları esaslara göre kendi kurumlarının bütçelerinden karşılanacak. Bu hak daha önce ayrı bir yasayla yüksek yargı üyeleri ve aile fertleri için de tanınmıştı.
  --spoiler--

  http://www.hurriyet.com.t...lere-yeni-haklar-40788532
  ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  Mevzu kendi cukkaları olunca çok kolay birleşip karar alabiliyorlar! Sorsan hepsi milletin vekilidir! Yersen.

  Sosyal tesis ve imkanlardan en düşük fiyatlarla yararlanmak işin içine girince ne fikirlerin nede ayrılıkların manası kalıyor.

  Sokaklar işsiz dolu! Ülke borç bataklığına saplanmış! Her bir kalesi yamyamlarca istila edilmiş ancak hala kendi cukkalarında olanlar böyle manasız olayların peşinde!
  2 ... kurtcebe noyan
 3. 3.
  Hayatlarının yalan olduğunun bir diğer kanıtı. işin cukka kısmında güzel birleşiyorlar.
  3 ... kurtcebe noyan
 4. 4.
  vekil maaş artışları veya diger özlük hakları ile alakalı konularda olan hadisedir.

  evet, tamamı ikiyüzlü.
  1 ... 0fu0
 5. 5.
  aslı öyle değildir. akp li vekiller kararı alır mhp liler destekler. şimdi milliyetçi arkadaşların gazını almak için ittifak kurduk biz bir şeye hayır dersek akp adım atamaz falan diyorlar ama kazın ayağı öyle değil..

  chp ye hiç girmiyorum bile adamlar akp lilerin dile getirdiği şeyleri önerge olarak veriyor akp liler onları bile reddediyor.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson