bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tannım olarak; bir çoğunuzun da bildiği gibi ferudun düzağaç'ın yağmur yağsa şarkısından bir cümle yani. ama başlık olmasının nedeni ise bambaşka. playliste koyulan fd şarkılarının ektisiyle facebook lanetine girilir. evet facebook denilen cemaatte bende varım. pişman değilim poker falan sarıyor hani. ama konumuzdan sapmayalım. evet facebook sitesinde çok da tanımadığım, kimi kandırıyorum uzaktan izlediğim bir ... peri mi desem... bir kız diyeyim şimdilik gerisi de artık bana kalsın... neyse nerde kalmıştım evet bir "kız"'ın resimlerine dalmışım. çok garip oldum lan. böyle melankolik ama çok zevkli... inansam aşık oldum derim. tanımıyorum ki şahsen ama. sırf uzaktan bir buçuk yıldır izlediğim kadarıyla galiba. yok yok platonik değil lan. tanışma fırsatı doğmuyor, yaratamıyorum. tam yanına gidiyorum o ortamdan kaçıyor gibi gibi... ya size yalan borcum yok ya, ilk kez galiba bir kızla konuşmaktan tırsıyorum.

bundan size ne tabi, yok bu subjektif bir entry değil, bir çok insan benim durumumda. gece gece bir başkasını düşünür ağır şarkılar eşliğinde... evet kendimden sizi anlatmaya çalıştım ama hepimizin durumu biliyorum çok ayrı çok da farklıdır.

yatacağım galiba.
    -1 ... venividivici