bugün

on ikinci nesil yazar. şarkı sözü gibi.
saçma sapan uyduruk bir cümle.
kenan doğulu' nun güzel slow parçası aklım karıştı' dan bir cümleyi kendine nick seçmiş yazarımız. merhaba !
insanların neler yaşadığını bilmeden haklarında kesin hükümler verdiği için donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
Vasat bir troll.

Her entrye ayrı mesaj atmaya konumlandırılmış bot hesap bile olabilir.
Zalldan ricam beni devre dışı bıraksın.
Hazzetmesem de, donuz listemde bulunsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
burada ağır küfürün var (#46747795) şu yetkili seni görsede çaylak atsa ? istenmdiğin yerde durmazsın cümlesini teorisyenden başka kimse kurmadı demek ki sen onun yeni fakesisin inceliyordum hep açık verdin gene. o kadar atarlı giderlisin madem gel o küfürleri yüzüme söyle lan sanalın ardına sığı küfür et hesap çaylak olsada sorun değil diğer kanala geçiş yaparsın nasılsa. lan sen kimsin ki istenmediğin yerde duruyorsun diyorsun sen karar verici mercimisin burada format var uyan yazar uymayan silik olur gider plastik kafalı seni.
birine çok fena koymuş ki, kıvranıp duruyor, lütfen koymayın ,koydukça sözlük geriliyor koyulan bozuyor havayı.

koyulan yazar,hüsamettin koyuverdi'den danışmanlık alabilir,bedava.
(bkz: kemoş)
Yeni bakış açıları kazandıran yazar. Sözlükte nadir oluyor böyle yazarlar. *
Nick de gerçekten güzelhehe.
bana yönelik direk küfürlü entry girmiş. sözlük te ilk defa başıma gelen bi şey. kızdım. belirteyim.
Haci abi ne anlatiyon ne kadin taklidi yapiyorum ben hahaha.
önce küfür eden sonra bunu mesajla yazmaya cesaret edemeyen korkak bir insan.
Çekişmeyin guzularım enerciniz size lazım enerji dar boğazına girdiğimiz şu günlerde enerciiiii.
homofobik bir yazarımsı. beni hedef almış bi de. sana ne arkadaşım bakma benim yazdıklarıma o zaman.
Şahsım hakkında, eski bir nickimle ilgili dilbilgimin kıt olduğu gibi gerçek dışı ve üzücü bir iddiada bulunduğu ve yıllardır sözlüğe katkıda bulunmama rağmen bu emeğimi görmezden geldiği için haklı olarak kalbimi kırmış yazar. Mutlu ama uzak olsun.
hatalı olduğu konularda da yanıt vermesi ya da desteklenmesi hoş olmayan yazar. saygılarımı sunarım.
haklı olarak kırgın olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. saygılarımı sunarım.
elin buz gibi..
Bir süredir buralarda görmediğim yazar.
güncel Önemli Başlıklar