bugün

eski sevgilim. ama iyi terk etti be. dört aydır acıların çocuğuyum.
Norveç'in kişi başına düşen milli geliri.
Gençliğim gidiyor tutamıyorum...
Şimdi burada söylenmez ki.
Paranın bittiği gerçeği...
Eski sevgilime imkansız aşkı konusunda teselli verdiğim aklıma geldikçe alt üst oluyorum tamamiyle.
Aman canım medeniyette bi yere kadar. Insanın kalbi dayanmıyor bu kadarına. Ciğer desen kalmadı zaten yeni bitti.
Beş yıldır entry girmemişim. Bu bilgi beni alt üst etti. Silik olmadığıma şükrediyorum bir yandan.
eski flörtümün eski flörtü bağlaç olan deyi bitişik yazıyor.
üç kuşak sonra dünyada seni hatırlayabilen kimse kalmayacak. şayet kök hücre konusunda çığır açacak bir şeyler veya termodinamiğin 4. yasasını bulamazsan hiç yaşamamış gibi olacaksın.
Hayatındaki gerçek insanı bulana dek boşa geçen zaman.
Hava soğuk.
eskiden yapılan yanlışlık ve pişmanlıklar, insanın aptal oluşunu fark etmesi, verilmesi gereken sınav, gelecek kaygısı, ölüm fikri.
Dişçi koltuğu..
Geçmiş.. utanç verici anılar..
Kyk borcu.
Sabah erken kalkma zorunluluğu. Sabaha kadar dizi film yapıp öğleden sonra 1e 2ye kadar uyumayı istiyorum tekrar. Yaz gelsin
şehit haberi sonrası, şehidimizin evindeki ortam. ilk haberin gittiği andan, ağlamalar durulana kadar olan anın hayal edilmesi, empati kurulması, o evin ferdi olduğunuzun düşünülmesi. haberi veren komutanın yerinde olduğunuzun düşünülmesi. şehit olan mehmet'in hemen yanındaki diğer mehmet olduğunuzu düşünmeniz. o mehmet'in sahadaki komutanı olduğunuzun düşünülmesi.
Sikemediğim baldız değil elbette bu saatte ne olacak olsa olsa bitmeyen teneşir vade kredi borcuyla götümüzden kan çekmek için bekleyen banka avukatlarıdır.
ergenken toyluktan yaptığım ama ilişkilerimi ciddi anlamda etkileyen saçma sapan hareketlerim.
barış manço'nun, kemal sunal'ın vefat ettiği günün tv haberleri.
Sevdiklerimizin bir gün ölecek olması, hastalanacağımız gerçeği, bu günlerimizi mumla arayacağımız zamanlar geleceği gerçekleridir.
Yaşanmış yaşanmamışlıklar.
Sadece asgarisi ödenmiş kredi kartının kalan asıl borcu.
gidişi.
ygs lys sıralama tercih üniversite çap yatay geçiş dikey geçiş olmadı tekrar ygs.
güncel Önemli Başlıklar