1. 1.
    metro raylarına atlamak.
    4 ... yendik mi lan
  2. 2.
    plaj partisi.
    ... paoniuwang
  3. 3.
    asansörde askılı giymiş sırtı dönük hatunun açık olam omzuna öpücük kondurmayı istemek ama yapamamak tabi ki.
    8 ... genzo madafakabayasi
  4. 4.
    uyuyan babayı son ses müzikle uyandırmak...(5+1 son ses ve bass)

(bkz: ölüm fermanı)
    6 -3 ... en zayif halka
  5. 5.
    kalabalık ortamlarda avazım çıktığı kadar bağırmak." ne yapıyorsunuz ulan ? neyin peşindesiniz ? bir gün geberip gideceğiz hepimiz . " diye haykırmak.
    9 ... aha ben de geldim
  6. 6.
    vapur merdivenlerinden inerken tam ayak ucunda seyir halinde olan göte tekme atmak.
    8 -1 ... calyx
  7. 7.
    ehliyet almaya ugrasirken direksiyon sinavinda trafigin bi tarafina koyma istegidir aklima gelen ama o zaman yapamadigim sapiklik. simdi tekrar direksiyon sinavina alsalar yaparim ama. ehliyeti aldik bi kere.
    ... tmr tr
  8. 8.
    erkeklere laf atmakdır. sonra popolarına vurup "off yavrum" diyip fotosunu çekip kaçmaktır. sonra onları biriktirip odamın her köşesine asma isteğidir. giden arabalara tekme atma isteği. ablamın toplantılarında birden bağırıp, şarkı söylemek. toplu taşıma araçlarına binip hamile olduğumu inandırıp yerlerine geçmek için kavga etmektir. ayrıca bunlar yapılcak listelerin başındadır.
    5 ... taweret
  9. 9.
    bi oda dolusu güzel ve sexy kızla sabahlamak, tam o gecenin en ateşli anında da zamanın durmasını dileyip dileğinin gerçek olmasını dilemek.

edit: eksileyen arkadaş ta gelsin madem çok kıskandı.
    ayılma sonrası edit: allah aşkına gelmek isteyen eksilemesin. bak allah adı verdim lan.
    6 -4 ... wildr0se
  10. 10.
    sekse hayır diyebilmek. keloğlan isteyen her gencin aklında vardır bu tarz bir şey. padişah kızını nasıl reddetmişti ama.
    4 -1 ... jetlag olmus barbunya