1. 1.
  türk abazanlarının %78.3'ünü oluşturduğu model.
  (bkz: küsürlü söyleyeyim salladığım belli olmasın)
  3 -2 ... no nick whatsoever
 2. 2.
  (bkz: aklı fikri ilişkilerde olan yazar modeli)
  2 ... gazoz_kapagi
 3. 3.
  (bkz: yoo normaldir) (bkz: erkeklerin her 6 dakikada bir sexsi dusunmesi)
  2 ... scurtel
 4. 4.
  (bkz: normal olan erkektir)* edit:aramizda bu normalik tanimina uymayan varsa entry i kotulemek yerine bir doktora gorunsun
  2 -2 ... scurtel
 5. 5.
  sapık değil feminizm yanlısı erkekdir. toplumun kurtuluşunun kadının kurtuluşundan geçtiğin inanmakdadır. sapık değil bilakis çok muteber bir insandır.
  (bkz: iğrenç espiriler)
  -1 ... siyahbeyazkizil
 6. 6.
  aklı fikri kızlarda olan erkek sapık erkektir.
  sapık erkek, aklı fikri kızlarda olan erkektir.
  aklı fikri kızlarda olan sapık erkek, sarı ve kırmızıyla yapılan turuncu gibidir. yani turuncudur, abartmaya gerek yok. turuncı dersin olay biter.
  sen ne zaman "sarı ve kırmızının karışımından elde edilen turuncu renkli elbise aldım" dersen, ben de o gün "aklı fikri kızlarda olan sapık erkek" başlığına dişe dokunur bişeyler yazarım. hadi eyvallah.
  1 ... looser
 7. 7.
  sazan fabrikasyon çemberinin en geniş halkalarındandır bu tipler.
  ... fayaka
 8. 8.
  aslında bütün heteroseksüel kızların aklı fikri erkeklerde, bütün erkeklerin de aklı fikri kızlardadır. Çünkü cinsellik hepimizin doğasında vardır. Aklımızın fikrimizin yemekte içmekte, işemekte, başarılı olmakta olması gibi. Ama cinsellikle ilgili olanı çok ortaya dökene sapık denir. Aklı fikri neredeyse onu doyurabilen insan fazla bahsetmez, bu yüzden de herkes onun böyle bir ihtiyacı olmadığını düşünebilir. Halbuki o insan sadece doymaktadır. Türkiyedeki abazalığın en büyük sebeplerinden biri de bu yöndeki ihtiyaçların doymamakta olmasıdır. Bunun nedeni de örf ve adetler, inançlar ve geri kafalılıktır. kızlarımız, "Kızlar flört etmez", "evlenmeden cinsel ilişki yaşamaz" diye programlanıp dışarda burunlarından kıl aldırmamaya çalışarak gezer. erkeklerimiz de ne yapacaklarını bilemediklerinden ötürü habire ereksiyon halinde ve dillerinde "karı" "hatun" "abicim kız, bacak" gibi kelimelerle dolanırlar. aslında sex dürtülerinin bastırılmadığı, sadece tehlikesiz ve zararsız yaşanabildiği ortamlarda sex daha geri planda görünür. Bastırılan ve doyurulmayan her ihtiyaç zamansız ve fazla dozda ortaya çıkar. Aklı fikri kızlarda olan sapık erkek de bu yüzden kuduran erkektir.
  1 -1 ... truthurts
 9. 9.
  en azından bir aklı ve fikri var diyip aklı fikri olmayıp yine de sapıklık yapan sığır yavrusundan üstün tuttuğum elemandır. ne varmış aklı fikri kızlardaysa , belki de aklı fikri bi tek ona sarıyo. belki de beceriyo. şimdik bunların da tipleri var efendim. bir sadece sapıklık yapıp kendi çapında uğraşan , bir de götüne bi gri eşofman bozması geçirip , düşük belli hedesiyle sırtındaki yapışık sırt çantasını yüzündeki kirli sakalı sevimli aynı zamanda da karizmatik gösterme çabasında olan belki de o yaptıllarıyla amacına ulaşan tipler var. alışveriş merkezlerinde görüyoruz bu elemanları. eleman dediğime bakmayınız. bunlar orada çalışmıyor lakin kadrolu olarak orada çalışıp para alan elamanlardan daha erken vakitlerde kapılarda konuşlanıp , gün içerisinde en stratejik noktalarda oturmak için nöbette bileme beklerler. artık kız ayarlar mı o dejenere tiple diye soruyorsan da , ayarlıyor lan derim sana. çünkü görüyorum. gördüm bir sürü. üzerinde oturduğum 2 lobdan çıkma laflar değil arkadaşım , görüyoruz ki söylüyoruz. sen de görüyorsun da belki görmezlikten geliyorsun* neyse bu erkek modelini de tekrar kendi içinde bir kere daha sınıfladıktan sonraaa , aklı fikri erkekler olan sapık kız modeli de var demeden geçemiyeceğim. onu da ben sınıflamam! vallaha yapmam! onu da modelist başka arkadaşlara bırakıyor ve kategorizasyonik entryme son darbeyi vuruyorum. ''imf defol!'' * *
  ... aby
 10. 10.
  (bkz: ya sapık demesek ona)
  (bkz: genç sapıklar rahatsız)
  2 ... dünyayı kurtaran adam