bugün

(bkz: saçmalamayın o adam allah diyor)

milletin amına koymasıyla sonuçlanacak eylemdir.
sictigimizin resmidir. hak ederek alinmayan bir ihaleyse ve alan kisi milletin amina koyuyorsa o nukleer santral gotumuzde patlayabilir.
(bkz: şimdi sıçtık)

olm bu adam havaya uçurur hepimizi... o nükleer santral çernobil'den de büyük felakete dönüşür. amımıza koyacak yolu buldu amk sonunda...
Ha gayret daha soyle bir jargon geliştirsin...

Biraz daha hardcore...
Gönlüme su serpen gelişme cehape zihniyetinden bir firma kazanmadı ya yeter.

Benim oyum benim vergim. Varolsun ak-parti.
amerikan vatandaşlığı başvurumu nasıl hızlandırabilirim diye düşündürtmüş durumdur.
Milletin a*ına koymak için uygun ortam ve koşullar oluşmuştur.
arsa karsiligi kat vererek kazanmistir.
çok korktuğum senaryonun başlangıcı. abi başımızdakiler hiç mi düşünmez bu güzel ülkedeki güzelliği,verimliliği bir sürü enerji üretmek için teknoloji varken niye enerjinin %10 u için bu tehlikeli oyunlara giriyoruz ? :(
hiç şaşırtmamıştır.

durmak yok yolmaya devam.

aktıkça dolduracaksın efendim.
türk insanının ağır unutkan ve eşşek olmasından kaynaklanan bir durum. çünkü birileri bu milletin amına koymaya devam ederken biz sevgili türk halkı sikilmeye devam edeceğiz. teşekkürler cengiz inşaat.
amk nükleer.

o bize koymadan bizim ona koymamız gerekn ihalenin sonucu.
bu gidişle sadece bizim değil bizden sonraki bir kaç nesilin daha a.ına koymaya heves etmiş şirketin kazandığı ihale.
(bkz: Milletin amına koyacağız)

Adam nasıl koyuyorsa artık millet dediği kitle karşı koyamıyor!
bu sonuçla cengiz inşaat akp lilerin amına koyuyor, ben üstüme alınmıyorum. karşı küfürle kendimi savunuyorum şu anda.
"bu milletin amına koyacağız" repliğinin sahibi inşaat firmasının kazandığı nükleer inşaatı ihalesi.

(bkz: cukka)
türkiye´nin springfield´e dönüserek türk/kürt halkinin simpsons gibi olmasina sebebiyet vereceginin habercisi olan bir haber.

buna göre gelecekten haberler:
- hamsiler cift kuyruklu olduklari icin daha lezzetli oldular.
- ellerimiz artik yaz kis üsüyor cünkü karpuzlarimiz götümüz gibi oldular.
- koyunlarimiza özel cilt kremi gelistirildi, artik cilt kanserli koyunlarimiz olmayacak.
- tavuklar feministlesti ve horozlari yumurtlatmaya basladilar.
- atom cöplügünde oynayan cocuklardan haber alinamiyor. uzaylilarin kacirdigi süphesi var.
- büyük mucize: nükleer santral yakinlarinda piknik yapan ailelerin ayaklari toynaga dönüstü.

edit: yukarida bahsedilenler tamamen hayal ürünüdür. ciddiye alip özel mesaj atanlar olmus "böyle olmaz" diye. sagolsunlar, bilimsel aciklamayi da küfürlü yapmislar.
sanki başkasına vereceklerdi de şaşırdık...
[f"ak (ku)yu"`]^2.

(bkz: fuck you)
milletin amk böyle olur demek ki!
Ne kadar küfür ve yalama o kadar ihale...
şaşırdık mı hayır.

tanım: yandaşların ülke batarken bile kollanması durumudur.

3 sene sonra da halk uyanmadan bunların vergi borcunu sıfırladınız mı tamamdır.