bugün

her pkk lı kürttür her kürt pkk lı değildir olayının yeterince halka anlatılamamasından kaynaklanan acı durumdur. bizler bin yıldır birlikte yaşayan et ile tırnak gibiyiz, bizi kimsenin bölmeye gücü yetmez. not: kürt değilim, elbette olabilirdim.
Pkknın barış anlayışı,süreç zamanında bolca cephane yığınak yaptılar,yollara bomba tuzakladılar şerefsiz hain fetöcülerde yardım etti.
Devletin barış elini hendek kazarak reddeden fistanlı teröristleri, ab nin ağzına bakarak ülkeyi parçalamaya kalkıp öz yönetim ilan eden pkk nın siyasi kanadı hdp yi, halkı sokağa döküp güvenlik güçleriyle karşı karşıya bırakıp kırdıran seloyu bu denklemin neresine koyacaksınız? Suruçta diyarbakırda cizrede nusaybinde Sünni kürtleri kırdırtan, evlerini işyerlerini tarihini şehirlerini yokeden ve yinede pkk ya boyun eğmeyen ve devletinin yanında yeralan masum bölge halkını nereye koyacaksınız? Yoksa onlar kürt değil miydi? Akp ye oy verdiği için pkk militanlarınca kapı kapı ××× şeklinde işaretlenip fişlenen, ölümle tehdit edilen, hatta faili meçhule kim vurduya kurban gidip öldürülen kurşuna dizilen zavallı insanlar kürt değil miydi? Devletin kurduğu tesisleri yıkılan yakılan yok edilen aşa işe paraya muhtaç edilen teröre mecbur bırakılan evlatları dağa kaldırılan zorla terörist yapılan, mahremlerine ailesinin gözü önünde tecavüz edilen ve çaresiz bırakılıp mallarına el konulan, can korkusundan pkk lı militanların korkusuna sesini çıkartamayıp yardım ve yataklık eden 3-5 hainin yüzünden 1 metre kar ve kışın ortasında köyleri dağıtılan parasız pulsuz işsiz güçsüz aç bi ilaç sefil perişan batıya göç ettirilen insanlar kürt değil miydi?

14 ay kaldım ben o bölgede. Ne orospuluklar döndüğünü gayet iyi bilirim. Bırakın bu kibar edebiyat ağızlarını. Hangi aşiretlerin el altından pkk ya hdp ye çalıştığını, yüze gülüp arkadan askere pusu kurduğunu, kaç paraya şereflerini namuslarını sattıklarını, orada görev yapan herkes gayet iyi biliyor. Öğretmenleri mühendisleri nasıl öldürdüklerini tüm türkiye biliyor.