bugün

hdp desteğiyle o başkanlığı alan partinin zaten osmanlı minyatürlerini orada tutması beklenemez. dua edin de ileride türk bayrağını falan da kaldırmasınlar. hdp'nin ne isteyeceği belli olmaz.
O gazete tuvalette ile yarar başka işlevi yoktur.
Bizans dediğin Osmanlı'nın kan hattında padişahların genlerinde olan bir değerdir.
O sövdüğünüz, gavur dediğiniz batı Bizans Roma adına ne derseniz deyin yüzlerce insan Osmanlı hareminde padişah emzirmiş bakmış büyütmüş doğurmuş insanlardır.

Evet, bu sövdüğünüz iktidarlar hanedanlar Osmanlı hanedanı ile kan bağı olan insanlardır.

Cahillik ve bunun yansıması olan aptallık ile bilmeden birileri devamlı Osmanlıya sövüyor ve bunun farkında değil.

Birine orospu çocuğu demek gibi.
Ama ben annesini kast etmedim demek kadar komik.
Annesi orospu olsa neyse, babası pezevenk olur ve kardeşleri de orospu çocuğu olur.
Tabi ki, annesinin; babası annesi halası vb amcası vs konu uzar gider.

Buşuna dememişler "aptal dostum olacağına akıllı düşmanım olsun" diye.
Hele ki düşmanın aptallığı daha korkunç ki onunla mücadele etmek için en az onun seviyesinde olmak lazım.

insanlar nasıl bu kadar cahil ve değer yargılarından bi'haber olup cehalet ile yaşanan kişilik kaybını göremiyor, şaşırıyorum.
Ortalama bir zeka sahibi eğitim sahibi insan bile neye küfür neye hakaret ettiğini bilir.
Chp urfa'yı alsa chp arap, chp kürt, yaşasın türk-bizans kardeşliği diyecek insanlar biliyorum. *
(bkz: gülen bilecik tekfuru)

başlığın intikamı alınmış hali, "akit gazetesinin chp bizans ın intikamını alıyor manşeti" şeklindedir bizanslı kardeşlerim.

bilecik bld sinin osmanlı minyatürlerini sökmesini eleştirmişler kendilerince, ama sışmışlar tabe.

terbiyesizler, gözlerime inanamadım siteye girdiyimde, "bu nasıl manşet ayol" dedim kendi kendime? neymiş efandım, bilezik belediyesi osmanlı minyatürlerini söktüyü için bizans'ın intikamını almış mış.

anladığım kadarıyla chp li belediyeyi bizanslı olmaklan ithal ediyor bu yaboz gaste. adına "gaste" demeye dilim varmıyor aslına bakarsanız nonoşlar. bildiyin paçavra bu!

zira bilezik belediye başkanı bizanslı deyil, nereli olduğunu bilmiyorum ama bizanslı deyil.

çünkü adı semih şayin. eyer bizanslı olsaydı "wexillbalirus trendepolis" falan olurdu. ee şimdi hal böyle iken nasıl oluyor da bizansın intikamını almış oluyor ışıklı başkanımız? cevap veremezsiniz tabi, işte böyle kal gelir.

pisliqler, yabozlar! inanın bıktım artık nonoşlar, insanlar kutupbaşlaştı bunların yüzünden, ben + kutup başı oldum karşı komşum - mesela. geçenlerde de ülkeyi terk etme kararı almıştım.

lakin imamoğlu muz gelince erteledim bu kararımı. ama onun da mabzatasını vermiyorlar, oylar falan çalınmış, gusulsüzlükler yapılmış. yapılmışsa yapılmış kardeşim sonuçta 13 bin oy fark var. verin mabzatasını adamın.

dünya bile "ver" diyor. bunlar vermiyor, ayy çıldırıcim, obsesif kompurosör hastasıyım zaten, anoraksiya da var, şimdi de amksiyete bozukluğu çıktı başıma, bu yabozlar yüzünden. puanım 37 ama. evet.

https://www.yeniakit.com....kojKcHEy7O2rf9QrB-ZqGDxig