bugün

arkadaşlar hepsini okudum güzel döşemişsiniz bana yazacak bir şey bırakmamışsınız.

önce reis 1 hafta makarna yesin biz 1 ay yeriz sorun yok.
Aç kalmazsınız. Akp Türkiyesinde aç kalmamak da bir lüks sonuçta.
dur daha bitmedi şimdi akit, a haber, 24 gibi yandaş medya çıkarırlar ekranlara herbokologları adam başlar motorine benzine zam gelmiş! olsun yürümek daha sağlıklı yürüyün veya toplu taşımayı kullanın demeye. kıyma pahalı zaten et yemek iyi bir şey değil bol bol sebze tüketin. kardeşim sıfır araç almayıverin sizde. ne olacak bütün dünyada kriz var bizde yok!!!

konunun özeti: bunların hepsi dış mihrakların oyunu.
Yalnız o kadınin yediği makarnalarla bizimkilerin alakası yok. Çoğumuz makarna yediğini zannediyor sos diye bildiğimiz salça, yoğurt, yağ. Kıymalı ton balıklı makarnayı bile beceremiyorlar. Yeni nesil kızlar zaten hiçbir şey bilmiyor ev hanımliğına soyunuyorsunuz bari yeni bir şeyler oğrenin. Belki de ev yapimı falandir o kadının makarnası kepekli yiyordur.
Hamur kafa olursun ne olacak.
1-) Kadın makarna yüzünden zayıflamamış alkol, abur cubur , kahve vb... şeyleri tüketmediği için zayıflamış.

2-) kadın makarnanın da kalitelisini yemekte. Gidip a101 makarnası yemiyor.

3-) spor yaptığı için gün içinde işte çok hareketsiz olsa da vücut belirli oranda yediğini yakıyor.

Bu 3 maddeyi da geçip direkt kerameti makarnada arasanız 1 hafta sonra 2 kilo almış olrak kendinizi bulursunuz.
ay'a dört şeritli yol yapıyoruz desek inanacak seçmeni olan, eğitim seviyesi yükseldikçe oy oranı düşen partinin (bu sözler biri damat olan iki bakanın söylemidir) propagandasını yapan yayın organından ne bekleyebilirsiniz?
gayet normal açıklama.
dua edin de makarnanın zeka ileriliği yaptığını, makarna yiyerek yazılım iletişim bilişim teknolojide dünya'ya hakim olacaklarını söyleyip "her gün makarna yiyelim ay'a gidelim" diye kampanya veya önümüzde ki seçimde sokaklara asılan afiş, seçim arabalarından bangır bangır çalınan seçim şarkılarının sözü propagandası olmasın.

yok yani, çıkıp "makarna fiyatlarında ki artışı bizim sağlıklı ve zeki olmamızı istemeyen almanya amerika israil batı yükseltiyor, makarnaya zam yapıyor" demelerine az kaldı diye korkuyorum.
Protein alma beynini kullanma diyor ak it.

Neyse kitle düşünsün düşünebilirse.
akp suç örgütü yayın organı olan ak(it) paçavrasının akpli dalyaraklarla alay ettiği haber. ne oldu lan götler hani ekonomimiz uçuyordu. bi tane kel akp üyesi temmuzda ekonomi atağa kalkacak demişti. he amına kodumun yaşam formları nerdesiniz lan. bu başlıkta göremiyoruz sizi.
bayanlar için doğal makyaj tarifine bile başladılar. zamanında bir düşünür ekmek yoksa pasta yesinler demişti ama bu bambaşka boyuta geçti hiç örneği yok.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.