bugün

oooo ak tayfayı fakirliğe iyice alıştırmaya başladılar, demekki malum şahısta artık ekonominin battığının farkına varabildi.

https://www.yeniakit.com....smen-denendi-1582902.html
Geçende de özel bir tv kanalında yemek programında “kıymasız ekmek köftesi” nin tarifi ve ne kadar sağlıklı olduğunu anlatıyorlardı.
"Makarnayı hemen hepimiz çok seviyoruz, öyle değil mi?" diye başlamış habere.
bi de yalan sıkıyor, makarna diyetiyle kilo vermiş charlotte isimli bir kadın.
yalanınızı siliym. karbonhidrat enerji verir vücuda, ve alınan bu enerjiyi harcamazsan yağ olarak depolanır. yani kilo alırsın.
sayın gerizekalı akit, de ki kısaca "siz eti kıymayı tavuğu bu zamlardan sonra nah görürsünüz, en temizi makarnaya alışın"
Bir hafta boyunca sadece makarna yer iseniz Türkiye nin süper güç olduğunu ve güçlü bir ekonomiye sahip olduğunun farkına varır ve mehter müziği eşliğinde ülkeniz ile gurur duyarsınız. Denendi başarılı oldu.
bayanlar için doğal makyaj tarifine bile başladılar. zamanında bir düşünür ekmek yoksa pasta yesinler demişti ama bu bambaşka boyuta geçti hiç örneği yok.
akp suç örgütü yayın organı olan ak(it) paçavrasının akpli dalyaraklarla alay ettiği haber. ne oldu lan götler hani ekonomimiz uçuyordu. bi tane kel akp üyesi temmuzda ekonomi atağa kalkacak demişti. he amına kodumun yaşam formları nerdesiniz lan. bu başlıkta göremiyoruz sizi.
Protein alma beynini kullanma diyor ak it.

Neyse kitle düşünsün düşünebilirse.
görsel
dalga geçiyorlar galiba.
bu haber de aynı bokun laciverti haber kanalının bir haberidir.
ay'a dört şeritli yol yapıyoruz desek inanacak seçmeni olan, eğitim seviyesi yükseldikçe oy oranı düşen partinin (bu sözler biri damat olan iki bakanın söylemidir) propagandasını yapan yayın organından ne bekleyebilirsiniz?
gayet normal açıklama.
dua edin de makarnanın zeka ileriliği yaptığını, makarna yiyerek yazılım iletişim bilişim teknolojide dünya'ya hakim olacaklarını söyleyip "her gün makarna yiyelim ay'a gidelim" diye kampanya veya önümüzde ki seçimde sokaklara asılan afiş, seçim arabalarından bangır bangır çalınan seçim şarkılarının sözü propagandası olmasın.

yok yani, çıkıp "makarna fiyatlarında ki artışı bizim sağlıklı ve zeki olmamızı istemeyen almanya amerika israil batı yükseltiyor, makarnaya zam yapıyor" demelerine az kaldı diye korkuyorum.
1-) Kadın makarna yüzünden zayıflamamış alkol, abur cubur , kahve vb... şeyleri tüketmediği için zayıflamış.

2-) kadın makarnanın da kalitelisini yemekte. Gidip a101 makarnası yemiyor.

3-) spor yaptığı için gün içinde işte çok hareketsiz olsa da vücut belirli oranda yediğini yakıyor.

Bu 3 maddeyi da geçip direkt kerameti makarnada arasanız 1 hafta sonra 2 kilo almış olrak kendinizi bulursunuz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.