bugün

içinizden hangi hayvan yaptı bilmiyorum ama, akit gazetesinin iddiası bu yöndedir.

görünüşe göre, uludağ sözlük tarafından akit gazetesi hedef gösterilmiş ve akit bombalanmıştır.

bu da belgesi;

http://www.yeniakit.com.t...iri-duzenlendi-47509.html
--spoiler--
Uludağ Sözlük isimli bir sitede de geçtiğimiz günlerde, "Kemalistler neden akit'e bombalı saldırı yapmıyor" başlıklı bir paylaşım yapılmış ve gazetemiz haydutların hedefi haline getirilmişti. Düzenenlenen bombalı saldırının kim ya da kimler tarafından organize edildiği ise merak konusu..
--spoiler--
(bkz: Je suis haydut)
(bkz: bu da benim sikim hüsnü)

linki açtım baktım cidden uludağ sözlük yazmışlar lan. ahahha güldüm.
sonunda uludağ sözlük'ün de toplumsal bir olayda adının geçmesi olayıdır.
şu an tarihe tanıklık ediyoruz.

yalnız birisi zall'ı uyandırsa iyi olacak.
çok önemli olduğunu söylesin.
avukatıyla bi görüşsün bence.
12. nesil yazarların alayı mitçi olur. bu teorim burda dursun hapiste aklınıza gelirse vay amk dersiniz.
şimdiye kadar açık şekilde hedefler gösterek, din tüccarlığı yaparak, insanları "b.k at izi kalsın" mantığıyla karalayarak, dini kendi işine geldiği gibi kullanan gazetenin ilk kez tepki görmesi sonucu, nereye saldıracağını bilemeden ve parayı bu manüpülasyonlarla kazandığı için en küçük şeyi bile atlamadan haber yapma hali.bu haberin okuyucu kitlesine cazip getirmek amaçlı" kemalistler, ülkücüler, cumhuriyetçiler benim başörtülü gazetemi bombalıyacaklardı." demek çabasıyla; her gün açılan am, göt,meme ağırlıklı başlıkları es geçip cımbızla iğne arar misali; "kemalistler neden akiti bombalamıyor." başlığı bularak,"aha bak bunlar yaptı." dercesine hedef göstermiş gazetenin içeriğine ait başlık.

not:bu saatten sonra ünlü olduk el sallayın. her söyleyeceğimiz söz aleyhimize delil olarak kullanılabilir.ben uyarayım kardeşlerim. başlık açarken neden dikkat etmek gerek öğrenmiş bulunuyoruz.tabi ki akit'ten başka hiç biryerde haber olmamasıda şaşırtmadı.

edit: başlığı açan arkadaşı tanıyan varsa, onu da bi' dürtün. milletin başlık başına kalır ona büyük ihale kaldı...
akıl tutulması dedikleri bu olsa gerek. ciddi ciddi habere yazmışlar. kırıntı kadar da mı düşünme yetisi yok yahu.
(bkz: allah allah kontesi kim sikti)
yarın kimleri hedef alsak, çok sıkıldım. nereyi bombalatsak nereyi bombalatsak...
tipik akit gazetesi başlığı. "kemalistleri nasıl hedefe koyarız, dine hakareti nerden çıkartırız, muhalefeti nasıl eleştiririz?" sorularından başlayarak uludağ sözlüğe kadar gelmişler. provakasyon yap, gerisini onlar düşünsün! birazcık düşünmek zor tabi ki bu gibi para hırsıyla hareket eden insanlar için. gazeteci olamayıp, hatta hiç birşey olamayıp; sadece saldırmak maksatlı kağıtlara yazılmış, kin, nefret, suçlama, mesnetsiz iddialar birleşimi sonucu, düşüncesizce açılmış başlığın içeriğine bakmadan saldırmış ve şaşırtmamış.

"buraya bakıp azmeden varsa, idam edilsin" demek nasıl bir ruh hastalığının göstergesidir acaba! olayın iç yüzünü bilmeden, orta doğu mantığıyla klavyeyi sadece nefret kusmak(akit gazetesi gibi.) amacıyla kullanmak çok ta manidar olmuş, aynı suçlamayı kulanmışken.
olm çok duygulandım amk ya. uzaktan yakından alakası olmasada bi sike yaradığımızı düşünüyorum.
başlığa kasıtlı olarak kemalitler yazıp sonra başkasını provokasyon ve azmettirmekle suçlayan beyinsizlerin sözde gazetesine bombalı saldırının uludağ sözlükte azmettirildiği iddiasıdır.

http://galeri.uludagsozlu...BCk-%C3%BCn-azmettirmesi/

ey ulu sen nelere kadirmişsin haberimiz yok. yarın da pkk yı neden bitirmiyorsunuz başlığı açıp, birşey denemek lazım.

(bkz: buralar hep mit dolacak)
hanginiz azmettirdiyse büyük ayıp etmiş beyler.

(bkz: büşra düzgün dur sikerim)

zall'ın sosyotrend'de bu konuya açıklık getirmesi lazım.
sosyotrend tarihinin en yüksek reytingi beklenmekte.
kuru iftiradır. varsa bile kendi ajanları tarafından açılmış başlık ve entry ler olabilir.
adamlar bunu yazmadan önce başlıkta sadece bir entry vardı o da et 1 e ayar mayetindeydi.
güldürmüştür.

Lan yoksa zall paralel yapı için mi çalışıyor?
başlığı açan kendi maaşlı trolleridir asıl suçlu akit ve onun tasmalı trolleridir.
Trolleri temizlemeyen zall ın ilk başına gelen hadise.
yeni akit uludağ sözlük'ü gözünde fazla büyütmekytedir. buradakiler sadece konuşurlar.
sikik akit demediğim için kendimi şanslı hissetmeme neden olmuş durumdur.

adamın biri gidip kazara silkecek, sonra al başına belayı.

yok efendim ''bizi inmyopinion domalttırdı da, azmettirdi de, falan da, filan'' uğraşılmaz bu çirkeflerle...
- gazetemize bombalı saldırı uludağ sözlük yazarları yüzüne oldu.
+ nasıl yani?
- Kemalistler neden akit'e bombalı saldırı yapmıyor başlığı yüzüne saldırdılar. millet gaza geldi işte.
+ ona bakarsan kız kulesinin neden vajinası yok diye başlık da açıldı ama kimse gidip oraya am bırakmadı.
- şeyy.
+ ne şey?
yobaz yalanıdır. ilgili başlığı (bkz: kemalistler neden akit e bombalı saldırı yapmıyor) açan kişi:

--spoiler--
cevabı: "kemalistler insandır, hayvan değil" olan soru cümlesi.
--spoiler--

demesine ve başlık altında saldırıyı azmettirici tek bir entry olmamasına rağmen, yobazlar çirkeflik yaparak zeytinyağı gibi su üstüne çıkmaya çalışıyor.

üstelik şunu bunu "azmettirmekle" suçlayan "gazete" geçmişte bir çok cinayetin doğrudan azmettiricisidir! daha geçen gün cumhuriyet gazetesi'nin üstüne hedef işareti koydukları bir "karikatür"(!) yayınladılar. öyle çirkeftirler...

velhasıl söz konusu zübükler, yobazların klasik numarasını (bkz: yetişin komşular zulüm var) tekrarlıyor. muhtemelen bombayı koyanlar da kendileridir. "gazete" (!) binasından ateş açanlardan beklenir...
ulan ne güsel başlıkmış, keşke ben açsaydım.
kemalitler akitlere neden bombalı saldırı yapmiyor

haketen tarihi fırsatı kaçırdık amk, uludağ bi daha ne zaman ulusal basında haber olur, tüh ki ne tüh amk!
Yıllardır kemalist tayfanın uyguladığı taktiği bu sefer akit uygulamış.
Öylle başlığa böylle söylem. Bunda bişey yok.
Sen hetife malzeme verirsen hetif bunu kullanır ağlamayın bedava.