bugün

Can çekişen aşkları vurmalı, Vurmalı ve sıradan bir intihar süsü verilmeli sözlerinin sahibi kişi...
"...tren ayrıldı tuttum koyu bir karanlıkta, yırttım kendimi.
resim oldum, ürkek bir anı oldum,
artık kim olsa kırar beni."

"...artık güneş saati kullanacak mevsimlerden çok uzaktayım
tetik sesindeyim, düşüyorum küçük ihanetlerle yaralı aşklara."
adrenalini hissedilen yazılar da yazıyormuş. bir kuple:
''Fırlatıldığımız bu dünyada, ana babalarımızla başlayan, öğretmenlerimizle devam eden, komutanlarımızla süregelen 'tedip ve terbiye' operasyonlarıyla yetiştik. Şimdi çoğumuz, benzer rolleri üstlenmiş durumdayız. 'Kemale ermek' bu olsa gerek! Çocuğumuza, karımıza, işyerinde çalışanlarımıza neyin zararlı olduğunu, engin tecrübelerimiz sayesinde öğretiyoruz. Hayat bilgisi derslerimiz, nihayet bir işe yaradı!'' *
ankara'da avukattır bildiğim kadarıyla. lütfen şiire daha çok yüzünü dönsündür, kendisini seviyoruz.
Yalan Şiirler
Tören Provası
Kırgınlıklar Galası
Herkes Gitmiş eserleridir.
yasakmeyve yayınlarından çıkan "herkes gitmiş" ismli kitabı ile bütün şiirleri toplanmıştır. ayrıca yasakmeyve son sayılarında şiirlerini de görmekten memnun olduğumuz, sahalara geri döndüğü için hoşgelmiş dediğimiz şairdir.
romantik korno adlı kitabından en beğendiğim satırları:
"benim içimde çok beklemiş, çok eski bir yer kanayacak..."

"hastalık aşık olmak değil, olmamaktır..."

"ama artık içimizden birisi bu maçı kazansın istiyordum. hayatımızla aşk arasındaki bu amansız mücadelede dağılan seyirciler arasında gururla evimize dönmek istiyordum..."

"hiçbir hayal kırıklığım yok. olmasını isterdim. böylece bir kenar süsü olurdu hayatıma ilişkin..."

"seyhan'da boğulan çocuğun gövdesi suyun üstüne
yarım kalmış rüyası dibe vururmuş
ablası, bu göl ondan böyle suskundur..."

"yazdıkça direniyorum
yazarak özgürleşiyorum
yazıyorsam, esir olduğum için..."

"eğer bir parça "adam"sam, bunu terkettiğim şehirlerin boğazımda bıraktığı düğümlere borçluyum..."
akif kurtuluş
"bu ülkede geçimini avukat olarak kazanıyor olmakla bu hayatı şiirle anlamaya çalışmak aslında bir anomalidir" şeklinde konuşan hassas duyguların şairi ve avukat.

diyor ki: "edebiyattan emekli olmak mümkün değil ama benim avukatlığım ve mesleği daha yaşanılır kılmak için yaptığım çalışmalar ve böyle bir hizmet için avukatlardan eğer alabilirsem vekalet, bir gün sona erecek, edebiyatla olan maceramda ise bir emeklilik yok." kaynak
'adımızı soruyorlar, uzun bir şarkıda susuyoruz.!
mihman adlı ilk romanı gerçekten usta işi olmuş sağlam şair. behzat ç. dizisinin de danışmanlığını yapmaktadır aynı zamanda.
çok defa ankara barosu başkanlığına aday olmuş kişidir.
Bir akıllı kendi var sanan ayarı alınca kaçan şahıs.
seslendirilmiş şiirlerinden oluşan bir çalışmaya bu link üzerinden erişilebilir.
güncel Önemli Başlıklar