bugün

man adası belgeleri gibi.
Yalan ile iman birarada olmaz.

https://www.sozcu.com.tr/...-rahatsiz-ediyor-2471154/
Verilen onca vergiye ramen, otoyolları özel sektöre yaptırıp geçince ücret vermek.

Eeee benim vergim nerede?
yaklaşık 12 saattir konya'dayım.
muhtemelen yolda saniye başı reisin seçim posterlerini gördüğümden beynim yıkandığı için bir neden bulamıyorum efendim.
Atatürk ü sevmeyen insanlar ın çok olduğu parti.
suriyeliler yeter. evet.
300 odalı yazlık saray yaptırıp tüm hanedana orada beleş tatil yaptırmak istemesi.
Süleyman Şah türbesi.
Aptal değilim.
Andımızı kaldırmak, devlet kurumlarından t.c. Hanesini kaldırmak, Fabrikaları ve devlet kurumlarını özelleştirmek... Sabaha kadar sayabilirim ama onlar bana yol yaptılar diyip, sgk'yı batırdı diyip akepeye oy vememi isterler.
Hem laik, hem musluman olunmaz. Bunu diyen kisinin laiklikten ve bireysel dini ozgurluklerden bihaberdir.
maddi olan her şeyin pahalılaşıp, manevi değerlerin ucuzlaması.
habur rezaleti;

görsel
görsel
Ayrıştırıcı değil birleştirici bir devlet politikası istiyorum.

Kalitesiz insanların prim yaptığı bir ülke istemiyorum.

internet özgür, basın özgür, hukuk özgür olsun istiyorum.
(bkz: genel sağlık sigortası)
gss adındaki soygun yüzünden her ay devlete 80 tl haraç vermeye mecbur değil hiç kimse.
kuyruklarda beklemeye hasret kalmak, demeleri.

Yahu dünya gelişiyor, başka devletler uzaydan altın topluyacağız diyor sen hala tüp kuyruğu, ekmek kuyruğu diyorsun. Biz şu anda 2018 yılındayız, o kafalarınızı kaldırın da bakın bir etrafınıza.

Bir emniyet müdürü vardı diplomasımı yoktu neydi, adam polis değilmiş hatırlayanlar vardır kesin, belki bu bir neden olabilir. Özetlersek, beyin çalışıyorsa zaten vermezsin, elin gitmez beynin hükmeder.

Bunları yazıyoruz ama inşallah bizleri fişlemiyorsunuzdur. Bi ara bütün kimlik bilgilerimiz sızdırılmıştı türkiye olarak, şimdi o geldi aklıma.

Not: hiç bir partiye üye değilim. Hiç bir terör örgütünün sempatizanı değilim, (hani fetöcü veya pkklı dersiniz diye) boşuna beni evden almayın, çoluk çocuk var korkar boşuna.

Edit: yahu dayanamıyorum ne varsa yazmak istiyorum, şu israil olaylarına falan hiç girmiyorum, ergenekon gibi davaları hatırlatmıyacağım. Sahi o davadan kimse suçlanmadı değilmi. Herkes beraat etti diye hatırlıyorum, devletin askerleri öyle heba oldu, intihar edenmi dersin, evi barkı dağılanmı dersin, yazık gerçekten, hapisanedeki iki pkklı adamı tanık yapıp, kurdu kuşa yedirdiniz, sonra aldatıldık deyip sıyrıldınız. Gözünü seveyim 100 tane danışmanın var, afedersin market işletmiyorsun, devlet yönetiyorsun, devlet. Yapamıyorsanız bırakın. Evet yol yaptınız, gerçekten güzel yol yaptınız, o biçim yol yaptınız.

Sayın apolar, askerlere kelle falan filan neyse sakinleşip geleyim ben.
(bkz: süleyman şah türbesi)
Akepe diye bir parti yok ama
Zamanında hdp ile masaya oturmuşlardı şimdi kendilerine oy vermeyen pkklı vatan haini ilan etmeleri.
görsel
(bkz: geleceğimiz için bir ak partiliyi ikna ediyoruz) bu başlıkta birçok neden var. Tek tek yazmayayım dedim.

edit: hızlıca göz atmak isteyenler için;

http://i.hizliresim.com/9N5GjN.jpg

http://i.hizliresim.com/WDZqYE.jpg
Kazandığımdan fazla, vergi vermek istemiyorum.
Üniversiteye sınavla girerken mağlum ırkın sınavsız girmesi.
devletin kontrolünü cemaat kılığındaki, abd güdümlü bir örgüte bırakmak.
bu örgütle birlik olup orduya, yargıya, devletin bütünlüğüne karşı kumpaslar kurmak.
bir diğer abd güdümlü örgüt işid'le koordineli olarak 6 milyon arabı suriye'den türkiye'ye nakletmek.
bu nakille hem türkiye'nin, hem suriye'nin nüfüs yapısını bozmak.
nüfus yapısının bu şekilde bozulmasıyla suriye fırat'ın doğusunda pkk-istan'ın kurulmasının taşeronluğunu yapmak.
işbaşına geldiğinde tasfiye edilmiş pkk'yı daha önce hiç olmadığı kadar güçlendirmek.
batılı güçlerin emirleri doğrultunda komşularımız ırak ve suriye'nin bölünmesine taşeronluk etmek.
saray ekonomisiyle devlet kaynaklarını sorumsuzca tüketmek.
devlet geleneğinde liyakatın bitmesi ve adam kayırmanın zirve yapması.
ülke yönetimini demokrasiden ortadoğu tek adam sistemine çevirmek.
türk halkının hayat kalitesini düşürmek (prim ödedikçe düşen emeklilik maaşları, kıdem tazminatı gibi hakların kaybedilmesi, her gün yapılan zamlar, her gün artan vergiler, bütün ülke paralarına karşı değer kaybeden türk lirası)

(burda akepeye oy vermemek değil de recebe oy vermemek desek daha doğru olacak. çünkü akp'nin herhangi bir teşkilatsal ağırlığı yok)
Her an hayati bi şeye de vergi gelebilme olasılığından korkmak.
siyasal islamdır. başka neden aramaya gerek yok.
güncel Önemli Başlıklar