bugün

siz yine de kendinizi çok kaptırmayın. sonra sandıkları falan terk ediyorsunuz, adaylar uzaylılar tarafından kaçırılıyor falan.
akp nin kendisinin de bildiği gerçektir.

(bkz: malumun ilanı)

o yüzden çomarları uyutabilmek için çocuk tacizcisi sahtekar bir şizofrene bel bağlayacak kadar düşmüşler. hoş çomarlar birkaç gündür vazifelerini yerine getirip burada salak salak yazıp durdular ama onlarda sessizliğe gömüldü her zamanki gibi. ankara - izmir garanti istanbul trafolara girecek kedilere ve ysk nın son dakika oyunlarına bağlı olarak yüzde 50-50.
Olması gerekendir.

Bu halk, aklıyla dalga geçen erdoğan’a yine destek verirse 1 kelime dahi siyaset konuşmayacağım artık.
ezan okunurken bile miting müziği çaldıkları için lanetlenmiş olabilirler. ya da başkalarına iftira attıkları için.

https://www.youtube.com/watch?v=YN73LX1jqVo
Yav her seçim aynı geyik. Istanbulu akepe kaybedecek he mi. He kaybedecek he.

Ankarayı da kaybetmezler derdim, bu seferki adayları çok kofti, kafa kafaya bir ihtimal, ama üstünlük yine bunlarda.

Izmiri alır oturursunuz aşşa. Kırklareliyi bile mhp alıyor bu seçim, tekirdağda doğudan çok kürt yaşıyor artık, akparti deli oy arttırdı orada son seçim. izmiri edirneyi elde tutarsanız şükredin.
ankara-izmir-antalya garanti..

bursalı çomarlardan bir beklentim yok..

20 sene önceki bursa yok çünkü..

kırklareli demiş bir arkadaş da.. güldüm..

evet kırklarelini sizin deyişinizle mhp alacak ama orada adaylar oyunu adaya verecekler, eleman çok sevildiği için..

yoksa malum zihniyeti onaylaması ile uzaktan yakından alakası yok..

istanbul ise şimdilik umudumu diri tutmuyorum..

zor.. olursa da zaten bu iş biter..

ama ankara-antalya-izmir yeterli büyükşehir bazında..

ha araya adana vs’de sıkışırsa harika olur..

ed it: ahahah gelmiş yine orospu çocuunun bir tanesi..
Ortalığı bok götürecek demektir. Kalesi bok kokan partiden başka ne beklenir.
Ankara giderse melih gökçek dönemine dair ortaya neler çıkacak çok merak ediyorum.
istanbul dışında olabilecek olaydır
güncel Önemli Başlıklar