1. 0.
  Onlar gitsin biz düzeltiriz problem yok.

  Boş bir cümle.
  3 ... neliolsun
 2. 1.
  akepe istese gtünü bile hatta sülalesininkini de verebilecek yazar beyanıdır.
  3 ... sorunluadam
 3. 2.
  akepe gitti güvenlik te gitti ekonomi de bozuldu
  3 ... canfeza a k a kardanadam
 4. 3.
  Halbusi Hdp'nin içişleri bakanlığı alacağı bi koalisyonda herbişe çoğoş olacağıdı, çoğ da güzel olacağıdı taam mı. Sırrı abe o tartaklayıcı disiplin anlayışıyla zaten yaralı polisi çekil lan diye hizaya getireceğidi zaar. işte bunlar hdp'ye şans verilmeyişinden hep.
  1 ... centurion
 5. 4.
  akp gitmedi çünkü, bu genelde saçma bir yargıdır akp gitmedi halen daha kurumlar üzerinde etkindir.

  bu durum bu kurumları kullanmasına devletin otoritesi altında bir şeyler yapıp kendine meşrutiyet kazandırmasında görülür.

  akp' nin istediği seçim öncesi kaos yaratıp halkı yıldırıp kendi dönemini aratma ve buradan tekrar eski günlerine gelmeye çalışma.

  siz akp düştü gitti sanıyorsunuz ama gitmedi halen daha çok güçlüdür ve kurumlar onun elindedir.

  yani tüm bunlar planlıdır.

  hatta akp' nin kürt politikalarınn çökmesi( ki kürtlerin oyunu alamaması buna en net örnek yada çok kaybetmesi demek daha doğru) onu türkçü politikalara itmiştir.

  akp' lilerin dün terörler pazarlık yaparken seçimden sonra bir anda milliyetçi kesilmesinin sebebi politik kaymadır çünkü artık akp'nin kürt seçmeninden pek bir beklentisi yoktur hdp' yi baraj altında bırakacak her türlü eylemi desteklese bile hdp' nin baraj altında kalamayacağı kesin.

  bu yüzden adam türkçülerden oy almaya çalışıyor ve mhp' de sağ olsun bayağı bir onun ekmeğine yağ sürecek pasif politikalar izliyor.

  terör olaylarının artması da bir akp' nin hdp' yi baraj altında çekme çabasıdır patlamalar da onun çabasıdır.

  özetle akp gitti diye bir şey yoktur, kurumları halen daha çok güçlü ve devlette söz sahibidir ve devlet adı altında bu kurumları kullanarak kendi emellerine ulaşmak için kaos ortamı bilinçli olarak oluşturuluyor.
  1 -1 ... artnevua
 6. 5.
  gidebilseydi keşke, Başbakan hala akp genel başkanıdır, hükümet hala akp tarafından yonetilmekredir. maalesef.
  ... idefixe