1. 0.
  tıp fakültesi ve turizm yüksek okulunu tavsiye edebileceğim büyümesi muhtemel üniversitem.
  3 ... the kene
 2. 1.
  3-4 gün önce akşam saatlerinde,kampüsün içinde gerçekleşen tecavüz olayı ile güvende hissettiğimiz yerlerin bile hiç tekin olmadığının kanıtı üniversitedir.bu nasıl bir cesarettir aklım almıyor gerçekten...
  5 ... ottomanuel
 3. 2.
  (bkz: akdeniz üniversitesi tıp fakültesi hastanesi)
  2 ... the kene
 4. 3.
  kampüsünde orman bulunan yer. yılan çıktı bir keresinde önüme. safari yapar gibi yaşıyorsunuz burda. türkiyenin en büyük tatil köyü diyorlar. doğrudur efendim.
  6 ... the kene
 5. 4.
  http://www.akdeniz.edu.tr
  4 ... the kene
 6. 5.
  ne kadar üniversitem olsa da yaptığı adiliği yazmadan edemiyeceğim.. üniversite içindeki her durağa adamlar üniversitenin krokisini çizip koymuş.. süper.. de o sol alttaki deniz ne oluyor? tamam denize yakınız ama sınır yok lan.. yeni gelen garibim öğrenciler sonra okula mayoyla geliyor..

  bahsi geçen olay şudur;
  http://www.akdeniz.edu.tr/web/duyurular/harita/

  edit: link ölmüş. yaptıkları eşekliği fark ettiler muhtemelen.
  12 ... the kene
 7. 6.
  ilk gittiğimde beni benden alan aklıma türlü fanteziler sokup insanı midesizliğe iter. Bahsedilen deniz bir hayli uzaktadır ki krokide gösterildiği gibi hemen dersten sonra girebilecek gibi değildir. Bu yüzden o kroki büyük küfürlere maruzdur. Sinema klubü Akdeniz Üniversitesinde en verimli çalışan topluluktur. Beleş sinema izlemek isteyenler için birebirdir. Bunun yanında klubün Hollywooda koyduğu amborguyu özellikle belirtmek gerekir.
  Olbia çarsında geçirilen bir saatten sonra insanların nihilist olduğu düşünülür. Ama muhabbetde beachlerden konuşulunca, hipotez çürür. Ve bunun gibi anlatılmaz yaşanır modunda mesajlar atılır.
  2 ... sipermanevra
 8. 7.
  merkezi derslikler civarındaki bir elektrik direğine prezervatif bağlanmış üniversite.
  3 ... semi
 9. 8.
  kayıda gittigimde okulun icinde kapalı olan hayal kahvesini gormemle cosmama neden olmus universite.* hemen ankaradaki arkadasları aramıs abi burda hayal kahvesi var burda ne bluers olur sen biliyormusun diyerek havamı atmısımdır. ancak okulun ilk gunu hayal kahvesinin gercek yuzuyle karsılastıgımda ise hayal kırıklıgına ugramısımdır cunku hayal kahvesi oley dedigim yer postmodern bir kahvehanedir. icerde millet okeye doner gulsen serdar ortac dinler bilardo oynar ah umutlarım ah.
  6 ... magius
 10. 9.
  7,5 sene geçirdiğim yer. rektörden fazla emeğim var bu üniversiteye. ayrıca şort, sandalet ve havlu üçlüsüyle yaz okulu alabileceğiniz bir okul. olbia kültür merkezi gibi ödüllü bir mekana sahiptir.
  3 ... fasafiso