1. 1.
    yeni getirdiği final sistemiyle öğrencilerin canına okuyan fakülte. 2006 taban puanı 360,4 falan. hazırlığı da zorunlu hale getirdi. ama kalsanız bile* her senenin başında yapılan sınavda geçme hakkınız var hazırlığı. altı sene boyunca geçemesseniz diplama vermiyorlar ama. hastanesiyle de antalya'ya hizmette kaliteyi gösterir.

(bkz: akdeniz universitesi tip fakultesi hastanesi)
    2 ... the kene
  2. 2.
    öğrencilerine sunduğu kazık boyunu düzenli olarak uzatan fakülte. 2005-2006 eğitim öğretim yılı itibariyle birinci sınıfta 19 kişi çakmış. hayırlısı bakalım.
    1 -2 ... the kene
  3. 3.
    iki senedir bana zehir hayatı yasatan fakulte. cocugum olsa asla gondermeyecegim ,eylul basında baslayıp temmuz ortasında biten fakulte.*
    2 ... magius
  4. 4.
    uyguladığı pdö sisteminde türkiye'de bir ilki gerçekleştiren fakülte. pdö kaynaklarını okulun sitesinde hazırlayıp bize sunmuşlar. çok güzel.

bir de şu html'den anlasalar.
    1 -2 ... the kene
  5. 5.
    ögrencilerinin kadavraya prezervatif takarak bunalımın son noktasını gösterdiği fakülte.
    ... drscrub69
  6. 6.
    yer sıkıntısı çeken. son senelerde aldığı öğrenci sayısı gittikçe arttığı için oturtacak koltuk kalmadı haliyle milleti. ek bina falan yapıyorlar ama ne zaman bitecek kim bilir?
    ... the kene
  7. 7.
    morfoloji binasına yapılan eklerle bina bakımından da kalitesi artmıştır. kadavra salonu falan artık çok daha hoş, o morg gibi yere inmeyi kim isterdi ki? yeni nesiller bilmeyecek tabi o aşağıdaki kadavra salonunu.
    -1 ... the kene
  8. 8.
    insanlari genelleme yaparak tiplerine gore ayiran fakultedir. *
    -1 ... revolter00
  9. 9.
    son zamanlarda pdö sisteminin bokunu çıkaran fakültedir. pdö amacına hizmet etmekten çıkıp, teorik derslere benzer bir hal almaktadır.

(bkz: sınıfcak kınıyoruz)
    ... the kene
  10. 10.
    Morfoloji binasının bahçesine wireless sistemi getirdiğini kantinin girişine yapıştırdığı A4 boyutlu afişle anlatmaya çalışan, kendi bahçesinde kendi çapında ODTU teknolojisiyle yarışan fakülte.
    ... sandulek