1. .
  Ayrıcalıklı bir kulübün parçası olmak, Yeni bir çevrede yepyeni deneyimleri paylaşmak, Çalışırken eğlenmek, eğlenirken yaratmak istiyorsan…“Gelecek üzerine düşünüyorum bu yüzden geleceğe dair ayrıcalığım olmalı” diyorsan, Harvard’a gitmeyi hayal ediyorsan. Akbank Düşünce Kulübü’ne katılmaya var mısın?
  Fikirlerini Paylaş!
  Konuş, tartış, öğren, eğlen !Akbank Düşünce Kulübü, bir “fikir paylaşım kulübü”dür.
  “Fikir paylaşım kulübü nedir” diye soracak olursan… Senin gibi geleceğe yönelik etkileyici fikirleri olan başarılı öğrencileri,
  Hem sıkı çalışan hem de eğlenmekten geri durmayan, Sesini duyurmak isteyen gençleri bir araya getiren bir oluşumdur.
  Üyeleri ayrıcalıklıdır… Çünkü onlar Türkiye’nin en değerli Bankası tarafından biraraya getirilen, profesyonellerin desteği ve yönlendirmesiyle hayata atılanlardır.
  Fikir Çatışması Değil… Fikir Çalışması…
  Akbank Düşünce Kulübü üyesi olmak, pek çok etkinliğin içinde olmak demek. Örneğin seni belirli aralıklarla istanbul’a davet edeceğiz. Elbette yol masraflarını, kalacağın yeri kısaca her şeyi biz üstleneceğiz. Senin için “Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi” moderatörlüğünde özel çalışma grupları, Akbank’ın üst düzey yöneticileriyle özel toplantılar organize edeceğiz… Sen de; grup arkadaşlarınla ve Türkiye’nin en değerli bankası tarafından bir araya getirilen tecrübeli danışmanlarınla birlikte; çeşitli temalar üzerinden kendi senaryolarını üreteceksin. Hem fikirlerini paylaşıp kendini geliştirecek hem de arkadaşlarınla keyifli zaman geçirip çok eğleneceksin.

  WWW.AKBANKDUSUNCEKULUBU.COM
  1 ... baadir
 2. .
  mülakatına giderken nasıl giyinilmesi gerektiğini kara kara düşündüğüm organizasyondur.
  çok resmi bir şekilde geçecekse, o resmi kıyafetler bende yok hacı. n'apcam. siyah kotu, kumaş pantolon diye yutturamayız dimi.. *

  ha ayrıca, 3. dönem başvuruları sonlanmıştır kendisinin. mülakat süreci başlayacaktır 9-12 kasım arası.
  1 ... birdamlaumut