1. 1.
  akbankın bulduğu garip hizmetin adı. televizyondaki bir türk, bir amerikan, bir japonlu reklamlarının ilk hali yeterince iğrenç değilmiş gibi üstüne yenilerini çekerek; zaten hayatından bıkmış olan türk televizyon izleyicisini kangren etmeyi amaç haline getirmiş karanlık güçler tarafından bulunduğunu düşünmemek imkansızdır.

  reklamlarında "yılın icadı" diyerek de, yaptıkları iğrençliğe koskoca bilim ve teknoloji dünyasını ortak edecek kadar da küstah yöneticilere sahiptirler. bizlere allah akıl fikir versin demekten başka birşey düşmez netekim. *
  ... zall
 2. 2.
  yaklaşık 5 dakika süren bir cep telefonu maratonundan sonra neticeyi alırsınız. lüzumsuz bişeydir desek yeridir. çünkü bankaya gitmek mecburiyetindesiniz. bankaya gitseniz belki de daha rasyonel bir çözüm bulabilirsiniz. zaten kredi vermeye adam arıyorlar.
  ... palta
 3. 3.
  amerikalıların bulduğu, japonların geliştirdiği bir şeyi, türklerin de sadece bi uygulamada kullanmalarına rağmen en çok neden türklerin övündüğünü anlayamadığım reklam.
  1 ... kahireden ibrahim paşa
 4. 4.
  gayet yerinde bir sistemdir,subeye gidip form doldurup kredi almaya kalksanız sizden direk kefil istemektedirler,fakat cepkrediyi kullandıgınzda sadece vatandaslık numaranız kulllanılarak merkez bankası kayıtlarından bütün ticari ve parasal işleriniz incelenerek size sistemin belirledigi kredi verilir ve kefil istenmez..
  ... karpuzkabugu
 5. 5.
  tonla kar açıkladıktan hemen sonra 1500 personelini işten çıkarmış bir banka olarak tercih edilmemesi gereken kredi türüdür.
  1 ... karl marx and spencer
 6. 6.
  sırf milleti borçlandırmak için işler en basite indirgeme yöntemidir.
  ... catlamis misir