bugün

dahice bir fikir bulduğunu zanneden başbakandır. bütce acık verecek napalım? koyalım zammı gitsin mınakoyim. biz ne düşünüyoz mantığıyla hareket etmektedir.
uluslararası piyasalarda dolar 70 dolar civarında dururken ( kaldı ki 145 dolar civarındaydı ) , ve dolar değer kaybederken akaryakıta zam yapmanın nedenini tam olarak açıklması gereken kişidir.
(bkz: benzinin altın madeninden üretildiği gerçeği)
yeni iş sahaları yaratıp üretimi arttıramayan,bunun sonucunda topladığı vergilerin büyük kısmını dolaylı vergiler yoluyla tüketimden elde eden beceriksiz başbakan icraatıdır.
benzinin litre fiyatı 3,4 liraya dayanmıştır. altına alabileceğin külüstür olmayan arabaın yıllık vergisi 750 lira. muayene + kasko+sigorta+bakım onarım+trafik ceza+köprü geçiş+otoyol+....derken araba ülkemiz için birinci dereceden lükstür.
hukukun ırzına geçerek demokratikleşilebileceğini sananların başbakanı.
dokunulmazlık pelerinine sımsıkı sarılmış, bir de "hukuk herkese dokunabilir" demiyor mu? gözleri yaşartıyor..
kırsal motorin fiyatı geçen ay 2.66 iken bu ay 2.64 oldu. öyle demeyin şimdi indirimn kralını yaptı adamlar haberiniz yok.
recep tayyip erdoğandır.krizin nedense hala bizi delip geçtiğini kabullenmeyi reddeden şahsiyettir.
kalkındırdığı tek şey var, onu da yıllardır g.tümüze sokuyor.
sadece para toplayan başbakandır.
kalkındırsa ne ala, onuda yapamıyor.
(bkz: ülkeyi dolandırıp kendini kalkındıran başbakan)
her koşulda akp'yi şuursuzca savunanların hiçbir fikir beyan etmediği konudur.

bunun da suçunu ergenekona bağlarlarsa şaşırmayın.
gemicik petrol denizinde yüzüyor. denizin petrolünü tüketmeyelim diye zam yapıyor. yan bi de böle düşünün canım üstüne gitmeyin. *
gemiciğinin akaryakıtına * zam yapılarak karşılık verilmesi gereken başbakandır.
fikir ve çözüm üretmek yerine paso halkını soyan ve kendi zenginleşen başbakanın tavrıdır. halk fakirleşecek ki bunlar ve sülaleleri zengileşecek. baba oğul köşeyi dönecekler.
beni asıl meraklandıran bu adamı nasıl üstüste başbakan yaptığımızdır.pekçok kişiye sordum,ben oyumu bunlara vermedim demekte çoğu.e,amk.oylarını marko paşa'nın ordusu mu verdi yahu?
vatandaşın kıçında patlayan zamlar günyüzünde.yahu,slogan belli "durmak yok,yola devam"...arif olan anlar.
zamlı yılları görmeden büyüyen bir neslin Sıgındıgı yegane duygu.
ek olarak sigaraya bindirdiği vergi zamlarından medet uman başbakandır.
çiftçinin anasını ağlatan başbakandır.
ümmetçilerin nedense uzak durduğu, fikir beyan etmediği konudur.
boşbakandır.
kalkindiran mi? ay ben buna gulerim. 5 sene sonra inim inim inleyecegiz hala kalkinma deniyor ya harbiden guluyorum ben buna. bir kaynagi kokune kadar kullanip kaynagi bitirmeye benziyor her sey. sonra pufff bir sey kalmadi elde.

evet katiliyorum bosbakandir.
tüm yükü halkın omuzlarına verip biz bunu yaptık diyen başbakandır. istatistiklerde iyiye gittiği söylenen ekonomi sadece omuzlar üzerindekiler için geçerlidir.
Arkadaşlar adam başbakan kafasına göre zam koyuyor bişey diyemiyoruz, adam diyorki onunda zamına korum seninde zamına korum yapcak bişey yok, sakıncalı bir durum ama indiregandi kemalden iyidir diye düşünüyorum oda sskyı batırmış. Bırakalım buda ülkeyi batırsın. Dediğimiz başbakandır.
tepki göstermek isterseniz:
[null http://www.tuketiciler.or...read&ID=5&pID=208]
güncel Önemli Başlıklar