1. 1.
    Mazot, benzin ve LPG'ye 30 kuruş zam gelmesi durumu.

Ayrıca içkiye de 30 liraya varan zamlar geldi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25384101/

not: rosava nerdesin rosava?
    -1 ... buadamneyinnessi
  2. 2.
    bu millete az bile dediğim zam.

amk hala gidip oy verenler var girsin hepsine bu zam o beyinleri sulanmış emekliler açlıktan geberecekler hala ak parti ananın bir tarafına girsin akp daha da zam koyun bu güdülmeye muhtaç beyinsiz halka az bile.

not: arabam da yok, içkim ve sigaram da şanslıyım.
    -1 ... yalniz erkek veteriner hekim
  3. 3.
    (bkz: bu da mı gol değil)
    ... elimde belgeler var
  4. 4.
    geçenlerde benzine yapılan 10 kuruşluk indirim, bunun alametiydi zaten. vatandaşla taşak geçmenin başka bir yolu yok sanırım. her sene aynı terane.
    -1 ... jarrus
  5. 5.
    bu zamlar konusunda devletimize değil de, bu ülkede ki zengin, range lerle gezen, karılarına louis vuitton çantalar alan, havuzlu konaklarda oturan fakat mart ayı geldiğinde beş, on bin tl vergi ödeyen asıl şerefsizlere kızmalıyız birazda sözlük.
    ... new age
  6. 6.
    balyoz, şehitler vs tartışılırken geçirilen zam. 10 kuruş indirimi duyunca sevinmiştim. bir de kdv si var 35 kuruş zam demek oluyor.
    -1 ... buadamneyinnessi
  7. 7.
    tüpüne zam, gazına zam durumuna devam edilmesi durumu. sanki normal gibi gösterilen zamlar dahada sevimli hale getirilerek güncelleme ismini almıştır.
    ... yigits
  8. 8.
    3 kuruşluk keyfe ki istanbul da o da mümkündeğil, otuz kuruş zam.
    ... turkpence
  9. 9.
    üniversite harçları kaldırılırken bu çakallar kesin misli misli bir yerden çıkarır diyordum beni yanıltmadın tayyip el-dogan.
    2 ... met mez
  10. 10.
    dikkat edilirse tv ler hukumetten tirstigi icin ötv su kadar oldu diyor da benzinin litresi su kadar oldu diyemiyor hahaha sabahin bu gunku manseti gibi yasasin demokrasi ve iipileri demokraside basin özgurlugu .
    1 ... vigilante8