1. ?.
  yıllardır anlayamamışımdır bunu, sadaka mı veriyorsunuz kardeşim?
  600 ytl'lik benzin alana 5'li çay bardağı seti. 450 ytl'lik akaryakıt alana oyuncak araba. taşak mı geçiyorsunuz lan siz?
  2 -1 ... sacriter
 2. ?.
  bu hususta en cömert opet en pinti olan ise shell dir sahsen ömrüm yollarda cürüdüğünden mütevellit gözlemledim;
  2.500 ytl lik bir akaryakıt tuketiminde opet size nokia 1600 sunarken bu meblada shell size bir temizleme havlusu bir ıslak mendil bir tras köpüğü ve 5 adet tras bıcagı veriyor bir yerde cakı cakmak ayna tarak muamelesi.
  3 -1 ... onikiortaliharitametoddefteri
 3. ?.
  bu hediyeleri vermekle ne hedeflediklerini hiç anlayamamışımdır, borcam kase, paşabahçe bardak, animasyon film karakterleri maketleri falan filan.

  çok pintiler ama boş göndermek de istemiyolar o anda ne varsa tutuşturuveriyolar gibi müşterilerin ellerine. bi sıkımlık dişmacunu falan da olurmuş zorlansa...
  ... metalcimercimek
 4. ?.
  (bkz: toz bezi)
  (bkz: şaka gibi)
  ... preston
 5. ?.
  90'lı yılların ortalarında da şel isimli beenzincimiz, demir para gibi bişeylerin üzerine basılmış futbolcu resimleri ve isimleri bulunan zımbırtılar veriyordu... napıcaktıysak acaba???
  2 ... spongebobcirclepants
 6. ?.
  shellin az ekmeğini yemedik 3 adet fevernova (2002 dünya kupası topu)1 adet el süpürgesi ve Dvd player tabi galerici bir baba olunca dolduracak depo çok kazanılan puanada yüksek oluyor.
  ... perestroika
 7. ?.
  deterjan,bardak,tabak,toz bezi,fotoğraf makinası ve son olarakta ahşap bir okey takımı.
  ... skorfild
 8. ?.
  oldukça saçmadır. sen bir heves gider alırsın benzinini cartını curtunu. sana gelen hediye ya toz bezidir. ya bardak ya da araba süsü.
  ... narlekesi
 9. 1.
  benzinlikten verilen (bkz: peçete) kutuları
  her zaman hayat kurtarır..
  ... minnies magnum
 10. 2.
  güneşliktir.
  ... emmo